Головним завданням агронома є найбільшою густоти посівів і як наслідок - висока врожайність насіння соняшника. Захист посівів відіграє важливу роль в технології вирощування соняшнику.
Уникнути значних втрат при перших стадіях схожості і розвитку культури, убезпечити рослини від хвороб і шкідників, можна застосовуючи для посівного матеріалу соняшнику спеціальну обробку інсектицидами.
Захист насіння соняшника інсектицидами: вибір препаратів
Використовувати для посіву вже оброблене насіння соняшника набагато вигідніше як з матеріальної сторони, так і з метою економії сил і часу. Це ефективніше, ніж проводити обробку по вегетації і, звичайно, набагато краще, ніж зовсім не застосовувати інсектицидні засоби. В основному чинне активна речовина базується на стимуляції росту і розвитку кореневої системи культури, а також сприяє соняшнику протистояти дефіциту вологи, допомагає боротися з хворобами, стресами і захищає від атаки шкідників.
Боротьба з комахами, кліщами та іншими несприятливими шкідниками буде більш ефективною, з використання сучасних інсектицидів. Такі кошти допоможуть системно впливати на культури, так препарат оперативно поглинається рослиною через листя, коріння, стебла і надалі переноситься в акропільном напрямку. Це дозволяє знищити різноманітних минирующих шкідників в зелених тканинах листя.
Така перевага вивело інсектициди в ряд необхідних коштів для обробітку соняшників. Перевагою використання гербіциду є оперативність дії активних речовин, які входять в робочий склад.
Інсектицид досить довго діє і тим самим захищає рослини на поле протягом довгого часу після обробки. Інсектициди є універсальними препарати, які підходять для багатьох культур.
Перевага застосування інсектицидів для соняшника - це стійкість до змивання вологою (дощ).
Важливо дуже обережно і уважно застосовувати інсектицидні засоби захисту рослин, завжди необхідно в точності слідувати інструкції і використовувати точно виміряну дозу препаратів.