ТОВ "Еліта" стабільно працює і розвивається на ринку сільськогосподарської продукції, є одним з ефективних рослинницьких підприємств з багаторічним досвідом роботи в галузі селекції та семенопроізводства. Ведеться селекційна робота високоврожайних гібридів з новими якостями і стійкістю до різних захворювань. "Еліта" займається виробництвом і продажем насіння гібридів соняшнику і кукурудзи Української селекції. Продукція має якість відповідає європейським і світовим стандартам.

 

Більше 120 000 га засіяно гібридами соняшнику компанією "ТОВ Еліта", Ми одні з небагатьох, якщо не єдині, хто сміливо робить демонстраційні посіви біля дем.посевов Лімагрейн, Сингента, Піонер і інші, тому що ми впевнені в якості наших гібридів. Наші насіння на рівні світових брендів, але за рахунок 100% вітчизняного виробництва ми можемо тримати дуже привабливу вартість. У 2019 це ціна від 1600 гривень за посівну одиницю.

У той час як інші гібриди подібної якості обійдуться фермеру 4500-8000грн за посівну одиницю. А, відповідно, це недоотриманий прибуток з кожних двох гектар (1п.е. в середньому на 2гектара) 3000-6000грн.

Практично всі клієнти які працювали з нами одного разу, працюють і в наступному році, а кращий показник якості, якщо клієнт повертається до нас!