Отримати консультацію експерта: +38(067) 281-63-39
Соняшник, яким би якісним не був посівний матеріал проте, схильний до дії шкідливих хвороб, які можуть завдати непоправної шкоди врожаю. Найпоширеніши хвороби соняшнику:
Вирощування соняшника в Україні потребую особливих знань. Перед сівозміною соняшнику рекомендується застосувати на землі озимі або ярої пшениці, картоплі, вівса. Грунт обов'язково вимагає попередньої обробки в осінній період, що забезпечить збереження вологи і виключить бур'яни.
Гібрид соняшнику Піонер ПР63а90 відноситься до ранньостиглих типу, період дозрівання якого триває не більше 110 днів. Культура міцна, з потужним стеблом і кореневою системою, стійка до вилягання, насіння не обсипаються при процесі визрівання.
Гібрид Pioneer PR64F50 относится к гибридам простого типа с линолевыми зернами, обладающий отличными характеристиками устойчивости к стрессам и самым распространенным заболеваниям сельскохозяйственных культур. Среднеранний срок Пионера ПР64F50 насчитывает 117-1128 дней.
Соняшник Pioneer PR62a91 відноситься до скоростиглим сортам, метою селекції яких є збільшення врожайності сільськогосподарського виробництва. Домогтися бажаного результату можна при дотриманні двох основних правил:
Урожайність - «справа тонка»! Перш ніж пожинати плоди, необхідно забезпечити належний догляд для насіння соняшника і найбільш прийнятні умови для росту культури. Як грунту, найкраще підходить чорнозем і луговочорноземні, висівати насіння гібридів соняшнику рекомендується 30-40 тис.
Гібридні сорти соняшнику, в якості основного матеріалу для посіву забезпечує високий відсоток схожості культури, практично, однорідне визрівання соняшнику і високу якість готової продукції.
Попит на продукти переробки соняшнику постійно підвищується, це обумовлено:
Велика генетична база компанії Сингента дає можливість створювати більш нові та досконалі сорти гібридів, які будуть відповідати індивідуальним вимогам клієнта. Насіння Сингента (Syngenta) - товар Швейцарського виробництва, який володіє:
Гібрид Limagrain LG 5633 CL відноситься до високораннім сортам соняшнику, і має відмінну адаптивностью і пластичністю. Гібрид є одним з найбільш високорентабельних сортів, завдяки стійкості до гербіциду.
Соняшник є унікальним засобом, ефективно знищує депресію. Насіння соняшнику складаються на 50% з жиру, це гліцериди лінолевої, олеїнової, пальмітинової, стеаринової кислот.
Гібрид соняшнику Сингента Opera PR є посівним матеріалом середньостиглої типу, з високими стабільними показниками росту і розвитку. Рослина чудово підлаштовується до вирощування на землях з різними характеристиками зволоження, культура призначена для обробітку в різних кліматичних зонах.
Сингента НК Бріо є середньостиглих і високоврожайних сортом, який відрізняється стабільністю сходів і врожайності. Простий гібрид з лінолевої типом зерен чудово відгукується на родючість грунту, і толерантний до багатьох патогенних і фітозаболеваніям:
Сорт соняшника «PR63A90» від компанії Піонер може рости на будь-якій території, навіть на тій, яка була заражена вовчка. Також соняшник типу «PR63A90» відмінно росте в зонах, в яких є багато комах запилювачів, це повинно значно збільшити врожайність.
Syngenta Армоні є класичним гібридом соняшнику, який має високі показники врожайності і відносної стійкості до вовчка. Дозрівання Сингента Армоні 114-120 днів, особлива інтенсивність росту припадає на перші фази росту культури. За оптимальних умов висівання та культивування, збір врожаю становить до 50 тис.
Сьогодні велика кількість компаній пропонують продукцію насіннєвого матеріалу гібридів соняшнику. Гібридне насіння соняшника на данний момент являє собой найбільш поширеніший матеріал для посіву. Споживач крім насіння отримує допомогу у виборі оптимального гібрида, придатного для конкретного регіону і ґрунтових умов.
Потенціал головною вітчизняної олійної культури - соняшнику, ще до кінця не використаний.
Гібриди соняшнику - це культури, які характеризуються цінними властивостями, які були багаторазово посилені селекціонерами.
Урожайність соняшнику в чому залежить від умов вирощування та якості посівного матеріалу.
Урожай соняшнику вимагає дуже дбайливого, обережного ставлення і оптимальних умов зберігання. Процес сушіння насіння соняшника повинен здійснюватися виходячи з особливостей сорту гібрида і процентного вмісту олії.
Одним з важливих переваг гібрида соняшнику НК Неома від компанії Сингента є стійкість до синтетичних гербіцидів і відносна толерантність до гербіцидів ацетохлорового типу. Гібрид Сингента НК Неома - це універсальний, вісооурожайній сорт соняшника.
За більш ніж десятирічний працю фахівців селекціонерів, олійність соняшника з 40% збільшилася до 50-52%. Головним компонентом олії є трігліцеіди лінолевої кислоти.
Масло соняшнику характеризується унікальними якостями:
Селекція почала зароджуватися досить давно, з розвитком землеробства. Саме тоді, людина вже став замислюватися про необхідність поліпшення якості посадкового матеріалу, яка спрямована на отримання високих результатів врожайності.
Соняшник Лімагрейн LG 5580 компанії виробника Лімагрейн має просту назву «Нова Тунка» і являє собою високопродуктивний посадковий матеріал, з прекрасними характеристиками стійкості до посухи.
Збор врожаю соняшника - наперший погляд справа не дуже важка, але зробити грамотне рішення своечасно може змусити аграрія звернутись за допомогою. Кошики соняшника, зібрані раніше покладеного терміну, можеть характеризуватись неповномістною структурою.
Сьогодні все більше фермерів і сільськогосподарських підприємств використовують насіння соняшника технологія Евролайтінг. Цей гербіцид з гнучким терміном застосування, застосовується для ефективного знищення широкого спектра бур'янів за допомогою післясходової обробки з використанням виробничої системи Clearfield®.
Відомий всім соняшник «осколок сонячного дня», належить до сімейства айстрових. Найпоширенішим його видом є соняшник олійний (соняшник однорічний), який вирощують в усьому світі для виготовлення соняшникової олії.
Для успішного зростання, розвитку і дозрівання соняшнику необхідне дотримання певних умов, до яких можна віднести:
Посівні якості насіння - це показники, що характеризують ступінь їх придатності до вірощування.
Соняшник – це культура, цикл виробництва якої складає від 100 до 150 днів, в залежності від сорту и обраних технологій, та триває з весни и до осені. Щоб досягти максимальних показників посів соняшника треба проводити по спеціальним технологіям, дотримуючись порад та рекомендацій спеціалистів.
При сучасних реаліях ринку, найбільшу популярність отримала така сільськогосподарська культура, як соняшник, вирощування якої стає економічно вигідно практично у всіх регіонах країни. Для збільшення урожаю і всожості, культура потребує технологію,яка включає використання гербіцидів.
Що таке соняшник Україна та які властивості соняшника: залежність від вибора технології обробки, рост, розвиток рослини? Які найбільш придатні для вирощування соняшника в Україні грунті та рекомендації спеціалистів по новтнім технологіям обробки?
Практично всі пропоновані насіння гібридів соняшнику максимально адаптовані для використання вітчизняними агрономами. Це обумовлено тим, що високоврожайне насіння соняшника – це кінцевий результат селекції, який був значно поліпшений.
Гібриди соняшника характеризуються кожен своїм індивідуальним вегетаційним періодом:
Підготовка та посів соняшника - це найваливіший єтап формування урожяю, Для високого врожаю соняшнику має велике значення обрана система калібрування посівного матеріалу і передпосівний намочування насіння в слабкому розчині марганцевокислого калію, рекомендується витримувати насіння протягом 10-12 годин.
У ядрі соняшнику міститься майже 80% фітину, який є запасним речовиною, необхідним для проростання і розвитку насіння.
Вже більше століття на просторах нашої Батьківщини вирощують соняшник, з кожним днем аграріі старються виробити засоби для того, щоб збільшити урожай соняшника.
На сьогоднішній день компанія «Адванта» має офіційні представництва більш ніж в 25 країнах світу і є однією з провідних фірм виробників посівного матеріалу соняшнику.
Компанія Dow Seeds є однією з лідируючих фірм-виробників на ринку агропродукції. Незважаючи на досить молодий вік компанії, вона має клієнтську базу, більш ніж в 130 країнах світу.
Ідеальні грунтово-кліматичні умови - це необхідні характеристики для для вирощування соняшника. Для гарного росту і розвитку соняшнику, для стабільної врожайності і високої рентабельності вирощування необхідно забезпечити культуру досить добрим ґрунтом, сухим теплим кліматом.
Соняшник - одна з найпопулярніших і рентабельних сільськогосподарських культур, здатна приносити прибуток до 90%. Площі посівів соняшнику в останні роки збільшилися в кілька разів, а до Державного реєстру сортів рослин України внесено понад 270 сортів і гібридів цієї олійної культури.
Сортимент великоплідного кондитерського соняшнику постійно поповнюється, на сьогодні найбільш затребуваними є наступні гібриди:
1. Запорізький кондитерський соняшник
Насіння соняшника сучасних сортів містять жиру до 50%, 16-16,5% білка, і в сумі до 65,5%. Завдяки цьому, вирощування олійних культур вирішує проблеми виробництва рослинних олій і заміни тваринних жирів.
Посів соняшника роблять після збирання ранніх бур'янів, але для боротьби з пізніми бур'янами. Догляд за сходами соняшника включає досходове боронування посівів. Такі заходи дозволяють знищити більше 90% сходів бур'янів.
На українському ринку агротехнологій і матеріалів компанія КВС працює вже більше 20 років і пропонує насіння КВС. Також представництва провідної фірми виробника насіння є більш ніж в 70 країнах, по всьому світу. Історія заснування компанії бере свій початок, ще в 19 столітті, в місті Кляйн Ванцлебен.
Сьогодні купити насіння соняшника це не все для багатого врожаю, потрібно вибрати технологію обробки культури. Соняшник є однією з найпоширеніших олійних культур, як на території нашої країни, так і за кордоном. Господарська цінність культури не поступається таким зернових рослинам, як пшениця і кукурудза.
Pioneer PR63a90 є ранньостиглий гібридом, термін вегетації якого становить всього 105 днів, при оптимальних кліматичних і грунтових умовах. Гібрид соняшнику Піонер PR63a90 відноситься до високоолійнових сортам, із середнім вмістом жиру в насінні до 48-49%.
Простий гібрид Pioneer PR64E83 відноситься сорту середньої поспеваемості, з вегетаційним періодом від 122 до 135 днів. Подсонечнік линолієва типу, високорослий з добре наповненою опуклою кошиком, навісного типу.
Вперше наші співвітчизники «познайомилися» з соняшником завдяки Петру I, на початку 18 століття. Культура була завезена в Російську Імперію, як красивий, заморський квітка.
Гібрид соняшнику від компанії Лімагрейн ЛГ 5550 являє собою новий, удосконалений посадковий матеріал, який став наступним етапом розвитку гібрида Мегасан. Посівний матеріал від компанії Лімагрейн на сьогоднішньому ринку є лідером в області селекції насіння.
Якісна обробка насіння соняшника - це гарантія високої схожості і хорошою врожайності. Важливим фактором є проста візуальна перевірка, і контроль насіння, на предмет наявності неповної форми або різних пошкоджень.
Вибір сортів соняшнику безпосередньо залежить від природних умов регіону, а також якості і властивостей землі. Найбільш популярним є насіння гібридів компаній:
Інсектицидна обробка доволяє уникнути багатьох пробем з всходами соняшника. Головними шкідниками, які становлять небезпеку для соняшника, є:
Крім вибору якісного посівного гібридного матеріалу соняшнику, дуже важливо мати засоби захисту соняшника, які на сучасному ринку представлені такими найбільш відомими виробниками:
Гібрид Pioneer PR62a91 є скоростиглим сортом соняшнику від світового виробника посівного сільськогосподарської сировини. Завдяки ранньому дозріванню рослини, є можливість вчасно підготувати грунт під посадку озимих культур.
Латинську назву соняшника Helianthus було дано не випадково, великі жовті суцвіття цієї однорічної олійної культури не тільки нагадують сонце, а й живуть за сонцем. Молодий соняшник - єдина рослина, яке повертає свою голівку за сонцем, зустрічаючи його на сході і проводжаючи до заходу. Соняшник - універсальна рослина.
Гібрид соняшника НК Бріо – це класичний тип, який користується популярністю у аграріїв завдяки своїй стабільної врожайності, високому рівню змісту масла і відмінною опірності шкідників і хвороб.
На сьогоднішній день на ринку продажу пропонуються різноманітні гібриди соняшника, стійкого до перепаду температур, посухи і практично всім відомим захворювань:
Гібрид Limagrain LG 55.43 CL є представником середньоранніх культур, який характеризується відмінними адаптивними властивостями до різних грунтово-кліматичних умов вирощування, а також стійкістю до ураження вовчка, стійкість до борошнистої роси.
Посівний матеріал соняшника вже понад тисячу років служить людству, в якості основної аграрної культури, за рахунок того, що рослина відмінно пристосовується до різних кліматичних зон і природних умов.
В останні роки, найбільш популярними стали високоолеінові сорти соняшника, що підтверджується великим попитом на дану продукцію. Цей факт підтверджується постійно збільшуються площами посадки даного посівного матеріалу на сільських угіддях.
Соняшник - це рослина, яка найбільш чуйна на обробіток, що забезпечить отримання високого врожаю соняшнику, а також надасть найбільш сприятливі умови для розвитку рослин.
Головним завданням агронома є найбільшою густоти посівів і як наслідок - висока врожайність насіння соняшника. Захист посівів відіграє важливу роль в технології вирощування соняшнику.
Мікродобрива для соняшника – найважливіший ланцюг в технології вирощування культури. Застосування для соняшника мікродобрив є запорукою здорових рослин і високого врожаїв.
Гібрид насіння Syngenta NK Delphi є представником среднераннего соняшнику яких відрізняється від аналогового продукту найбільш високим показником врожайності і стійкістю до вилягання.
Сингента Монсанто Румбасол є простим середньостиглих гібридом соняшнику, який характеризується терміном вегетації не більше 125 діб. Доросла рослина Syngenta-Монсанто Rumbasol досягає у висоту 180 см і має опуклу форму кошики, з максимальним діаметром 26 см.
Гібрид Pioneer PR63a86 відноситься до ранньостиглих сортів соняшника, які відрізняються високою врожайністю. Термін вегетації становить всього 115-117 днів, період цвітіння культури ранній, максимальна висота дорослої рослини - 170 см.
Pioneer P64LE19 є лінолевий тип гібридів соняшнику, який характеризується середньостиглістю. Гібрид Піонер P64LE19 відрізняється прекрасною стійкістю до стресів, високими показниками олійності і стабільним урожаєм.
Новий середньоранній гібрид «Тунка» від компанії Limagrain завдяки своїм агрономічних характеристик користується популярністю у фермерів і сільгоспвиробників. Особливостями гібрида є висока енергія росту на початковому етапі органогенезу і невибагливість до кліматичних умов.
Насіння Сингента НК Конді відноситься до середньостиглих видам, з високим показником врожайності.
Гібрид Syngenta Монсанто Rigasol є одним з найпопулярніших представників раннього посівного матеріалу, термін вегетації якого досягає 105-110 днів.
Одним з найбільш високоврожайних сортів від компанії Піонер, вважається гібрид Pioneer PR64Ф66, який відрізняється від аналогової продукції високими показниками стійкості до вовчка найпоширенішим агресивним захворювань.
Гібрид соняшника «Антей» має невід'ємні переваги, наприклад, стійкість до дії гербіцидів сульфонілсечовинної групи. Сорт посівного матеріалу є одним з яскравих представників української селекції.
Пріоритетним напрямком в області вирощування соняшнику є вибір найбільш врожайного посівного матеріалу, такого як гібрид соняшника «Ян».
Гібрид соняшника Ян крім досить непоганих показників врожайності, також володіє наступними характеристиками:
Гібрид "Одіссей" являється до відносно нових сортів посівного матеріалу. Однією з відмітних особливостей, виведених в процесі селекції сорту, є хороша пластичність і непогані властивості адаптації до грунтово-кліматичних умов.
Вітчизняний гібрид соняшника " Богдан" є відносно новим сортом української селекції. Посівний матеріал відрізняється від аналогових товарів тим, що має генетичну стійкість до гербіцидів.
Вирощування соняшника на Україні стало актуальним більше століття тому. Проте спочатку українці оцінили тільки смак насіння цієї культури, і тільки через багато років навчилися робити олію. Уперше олія була віджата тільки в 1829 році, і це послужило початком обробітку соняшнику, в якості основної агрокультури на Україні.
Для хорошего роста и развития подсолнечника, для стабильной урожайности и высокой рентабельности выращивания, подсолнечника понадобится достаточно хорошую почву, сухой теплый климат.
Соняшник Україна - це не лише дуже смачна рослина, але і не менш корисна. Так, нетрадиційна медицина застосовує усі частини культури : корені, насіння, листя, язичкові пелюстки і т.д.
Незважаючи на непримхливість соняшника, як культури, він вимагає правильно вибраної агротехнології обробітку, так і певні умови зберігання соняшника.
Кондитерський соняшник має велике ядро, з решета на виробництві сходить діаметр більше 9 мм і потрапляє до споживача вже в обсмаженому вигляді, в якості закуски.
Подсолнечник является одной из самых распространенных масличных культур, как на территории нашей страны, так и за границей. Хозяйственная ценность культуры не уступает таким зерновых растениям, как пшеница и кукуруза.
На украинском рынке агротехнологий и материалов уже более 20 лет работает и предлагает свои товары компания КВС. Также представительства ведущей фирмы производителя семян есть более чем в 70 странах, по всему миру. История основания компании берет свое начало, еще в 19 столетии, в городе Кляйн Ванцлебен.
Компания Dow Seeds является одной из лидирующих фирм-производителей на рынке агропродукции. Несмотря на достаточно молодой возраст компании, она имеет клиентскую базу, более чем в 130 странах мира.
Бренд Dow Seeds объединяет в себе несколько фирм-производителей:
На сегодняшний день компания «Адванта» имеет официальные представительства более чем в 25 странах мира и является одной из ведущих фирм производителей посевного материала подсолнуха.
В среднем, в зависимости от региона и почвы, урожай подсолнуха составляет не более 25 ц\гектара, более поздние сорта культуры имеют показатель на 2-3 центнера больше. И только в редких случаях, удается достичь более высоких результатов: для поздних сортов – 45-50 ц\га и для среднеранних – 35-40 ц\гектара.
Посев производят после уборки ранних сорняков, но для борьбы с поздними сорняками, проводят довсходовое боронование посевов. Такие мероприятия позволяют уничтожить более 90% всходов сорняков.
Для высокого урожая подсолнечника имеет большое значение выбранная система калибровки посевного материала и предпосевное намачивание семян в слабом растворе марганцовокислого калия, рекомендуется выдерживать семена в течение 10-12 часов.
Так, для большей эффективности берут (на 0,1 кг семян):
В ядре семянок подсолнуха содержится почти 80% фитина, который является запасным веществом, необходимым для прорастания и развития семян. Почти все количества вещества, потребляется растением во время формирования и налива семян.
Семечки современных сортов подсолнечник содержат жира до 50%, белка 16-16,5%, и в сумме до 65,5%. Благодаря этому, выращивание масличных культур решает проблемы производства растительных масел и замены животных жиров.
Сортимент крупноплодного кондитерского подсолнечника постоянно пополняется, на сегодня самыми востребованными являются следующие гибриды:
1. Запорожский кондитерский
Кондитерский подсолнух обладает крупной семечкой, зачастую с решета сходит диаметр более 9мм и попадает к потребителю уже в обжаренном виде, в качестве закуски. Такие ядрышки проходят осолонение и продаются, расфасованными в пакетики.
Несмотря на неприхотливость подсолнечника, как культуры выращивания, он требует, как правильно выбранной агротехнологии возделывания, так и определенных условий хранения.
Подсолнух является не только очень вкусным растением, но и не менее полезным. Так, нетрадиционная медицина применяет все части культуры: корни, семечки, листья, язычковые лепестки и т.д.
Помимо этого культура характеризуется превосходной медоносностью и лечебными свойствами:
Выращивание подсолнуха на Украине стало актуальным более века назад. Однако вначале украинцы оценили только вкус семечек этой культуры, и только много лет спустя научились делать масло. Впервые масло было отжато только в 1829 году, и это послужило началом возделывания подсолнечника, в качестве основной агрокультуры на Украине.
Отечественный гибрид подсолнечника «Богдан» является относительно новым сортом украинской селекции. Посевной материал отличается от аналоговых товаров тем, что имеет генетическую устойчивость к гербицидам.
Гибрид подсолнечника «Одиссей» является к относительно новым сортам посевного материала. Одной из отличительных особенностей, выведенных в процессе селекции сорта, является хорошая пластичность и неплохие свойства адаптации к почвенно-климатическим условиям.
Неотъемлемым преимуществом гибрида подсолнечника Антей является устойчивость к воздействию гербицидов сульфонилмочевинной группы. Сорт посевного материала является одним из ярких представителей украинской селекции. Подсолнечник относится к высокоурожайным типам, показатель которого составляет не менее 4,3 т\гектар.
Приоритетным направлением в области выращивания подсолнечника является выбор наиболее урожайного посевного материала. Гибрид подсолнечника Ян помимо достаточно неплохих показателей урожайности, также обладает следующими характеристиками:
Вовчок соняшниковий (Orobanche cumana Wallr.) відноситься до вищих рослин з сімейства Orobanhaceae.
Соняшник (лат. Helianthus) – рід рослин, що належать до сімейства астрових. Найпоширенішим видом цього роду є соняшник олійний (Helianthus annuus) – він культивується у всьому світі та використовується для виготовлення соняшникової олії.
На сьогоднішній день соняшник є найпопулярнішою олійною культурою в Україні. Для високого урожаю культури потрібні оптимальні технології вирощування соняшника. Площа посівів під соняшник займає 5,6 млн. га і з кожним роком спостерігається тенденція до її збільшення.
Посівні якості насіння – це показники, що характеризують ступінь їх придатності до посіву. Основними показниками, що визначають ці якості, є енергія проростання і схожість, що характеризуються якістю паростків, що досягають чи перевищують розміри насіння.
Потенціал основної вітчизняної олійної культури – соняшника, ще не використаний до кінця. Сьогодні зусилля вчених спрямовані на вдосконалення технології вирощування цієї культури, селекцію високопродуктивних сортів та гібридів, стійких до хвороб та кліматичних особливостей різних регіонів країни.
Гібрид соняшника класичного типу НК Бріо користується популярністю у аграріїв завдяки своїй стабільній урожайності, високому рівню вмісту олії т
Урожайність соняшника багато в чому залежить від умов вирощування та якості посівного матеріалу. Це впливає на продаж насіння соняшника, та ціну.
Сьогодні все більше фермерів та сільгосппідприємств купують насіння соняшника під Євролайтинг. Технологія Євролайтинг - це гербіцид з гнучким терміном застосування, застосовується для ефективного знищення бур'янів за допомогою післясходової обробки з використанням виробничої системи CLEARFIELD®.
Збір соняшника комбайнами слід розпочинати при настанні господарської стиглості 85-90% корзинок. Комбайн зрізає кошики і обмолочує їх. Насіння потрапляє в бункер, а обмолочені кошики вантажать у транспортний засіб і доставляють на корм тваринам, або залишають на полі.
Продукція компанії «Лімагрейн» (Limagrain) – це високоякісне насіння, стійке до різноманітних кліматичних та погодних умов, з підвищеною стійкістю до шкідників та хвороб, з доброю схожістю та урожайністю. В асортименті компанії представлені наступні гібриди соняшника:
Соняшник-ярова культура, цикл витробництва якої складає від 100 до 150 днів, в залежності від сорта і обраних технологій, та триває з весни і до осені.
Для успішного росту, розвитку і дозрівання соняшника необхідне дотримання певних умов, до яких можна віднести:
Урожайність соняшника Урожайность подсолнечника багато в чому залежить від умов вирощування та якості посівного матеріалу.
На сегодняшний день подсолнечник является самой популярной масличной культурой в Украине. Площадь посевов под подсолнечник занимает 5,6 млн. га и с каждым годом наблюдается тенденция к её увеличению.
Латинское название подсолнечника Helianthus было дано подсолнуху не случайно. Большие желтые соцветия этой однолетней масличной культуры не только напоминают солнце, но и живут по солнцу. Молодой подсолнух – единственное растение, которое поворачивает свою головку за солнцем, встречая его на восходе и провожая до заката.
Подсолнечник – яровая культура, цикл производства составляет от 100 до 150 дней в зависимости от сорта и применяемых технологий и длится с весны и до осени.
О созревании подсолнечника можно судить по следующим признакам:
Подсолнечник – одна из самых популярных и рентабельных сельскохозяйственных культур, способная приносить прибыль до 90%. Площади посевов подсолнечника в последние годы увеличились в несколько раз, а в Государственный реестр сортов растений Украины внесено более 270 сортов и гибридов этой масличной культуры.
Главной задачей агронома является наибольшей густоты посевов и как следствие - высокая урожайность подсолнечника. Защита посевов играет немаловажную роль в технологии выращивания подсолнечника.
Гибрид подсолнечника от компании Лимагрейн ЛГ 5550 представляет собой новый, усовершенствованный посадочный материал, который стал следующим этапом развития гибрида Мегасан.
Главными вредителями, которые представляют опасность для подсолнечника, являются:
Подсолнух – это растение, которое наиболее отзывчиво на возделывание, которое обеспечит получение высокого урожая подсолнечника, а также предоставит наиболее приемлемые условия для развития растений.
Подсолнечник, каким бы качественным ни был посевной материал тем не менее, подвержен воздействию вредоносных болезней, которые могут нанести непоправимый вред урожаю. К самым распространенным болезням подсолнечника относятся:
При современных реалиях рынка, наибольшую популярность получила такая сельскохозяйственная культура, как подсолнечник, выращивание которой становится экономически выгодно практически во всех регионах страны.
Подсолнечник является уникальным средством, эффективно уничтожающим депрессию. Это обусловлено высокой концентрацией магния и аминокислот, за счет которых увеличивается выработка серотонина в организме человека. Именно серотонин – элемент, гарантирующий хорошее самочувствие и бодрость духа.
Гибрид подсолнечника Syngenta Opera PR является посевным материалом среднеспелого типа, с высокими стабильными показателями роста и развития. Растение превосходно подстраивается к выращиванию на землях с разными характеристиками увлажнения, культура предназначена для возделывания в разных климатических зонах.
Урожай подсолнечника требует очень бережного, аккуратного отношения и оптимальных условий хранения. Семена подсолнечника категорически не переносят повышения температуры и увеличения влажности. Наиболее приемлемой считается влажность, не более 7% и температура хранения в пределах 10 градусов Цельсия.
Практически все предлагаемые семена гибридов подсолнечника максимально адаптированы для использования отечественными агрономами. Это обусловлено тем, что конечный результат селекции был значительно улучшен:
Гибриды подсолнечника – это культуры, которые характеризуются ценными свойствами, которые были многократно усилены селекционерами.
Одним из немаловажных достоинств гибрида подсолнечника НК Неома от компании Сингента является устойчивость к синтетическим гербицидам и относительная толерантность к гербицидам ацетохлорового типа.
Сингента Монсанто Румбасол является простым среднеспелым гибридом подсолнечника, который характеризуется сроком вегетации не более 125 суток.
Гибрид Pioneer PR63a86 относится к раннеспелым сортам подсолнечника, который отличается высокой урожайностью. Срок вегетации составляет всего 115-117 дней, период цветения культуры ранний, максимальная высота взрослого растения – 170 см.
Помимо выбора качественного посевного гибридного материала подсолнечника, очень важно запастись средствами защиты растений, которые на современном рынке представлены следующими наиболее известными производителями:
Гибрид Pioneer PR63a86 относится к раннеспелым сортам подсолнечника, который отличается высокой урожайностью. Срок вегетации составляет всего 115-117 дней, период цветения культуры ранний, максимальная высота взрослого растения – 170 см.
Применение для подсолнечника микроудобрений является залогом здоровых растений и высокого урожаев. Уникальная формула микроудобрений, состав обогащенный микроэлементами и питательными для культуры веществами позволяет добиться высочайших результатов, а значит, и увеличить прибыль.
Гибрид подсолнечника классического типа НК Брио пользуется популярностью у аграриев благодаря своей стабильной урожайности, высокому уровню содержания масла и отличной сопротивляемости вредителям и болезням.
Продукция компании «Лимагрейн» (Limagrain) – это высококачественные семена, устойчивые к различным климатическим и погодным условиям, с повышенной стойкостью к вредителям и болезням, с хорошей всхожестью и высокой урожайностью. В ассортименте компании предоставлены следующие гибриды подсолнечника:
Новый среднеранний гибрид Тунка от компании Limagrain благодаря своим агрономическим характеристикам пользуется популярностью у фермеров и сельхозпроизводителей. Особенностями гибрида является высокая энергия роста на начальном этапе органогенеза и неприхотливость к климатическим условиям.
Сегодня большое количество компаний предлагают продукцию семенного материала гибридов подсолнечника.
Потребитель помимо семян получает помощь в выборе оптимального гибрида, подходящего для конкретного региона и почвенных условий. Это позволит в результате трудов получить высокую урожайность.
Потенциал главной отечественной масличной культуры – подсолнечника, еще до конца не использован. Сегодня усилия ученых направлены на усовершенствование технологии выращивания этой культуры, селекцию скороспелых высокопродуктивных сортов и гибридов, устойчивых к болезням и климатическим особенностям разных регионов страны.
Подсолнечник уже более тысячи лет служат человечеству, в качестве основной аграрной культуры, за счет того, что растение отлично приспосабливается к различным климатическим зонам и природным условиям. Посевной материал достаточно недорогой и доступен в продаже в любом регионе, отличается однородной всхожестью и обильным урожаем.
Гибрид подсолнечника Пионер ПР63а90 относится к раннеспелому типу, период созревания которого длится не более 110 дней.
Культура крепкая, с мощным стеблем и корневой системой, устойчива к полеганию, семена не осыпаются при процессе вызревания.
К особенностям гибрида Пионер ПР63а90 относятся следующие характеристики:
Спрос на продукты переработки подсолнечника постоянно повышается, это обусловлено:
Pioneer PR63a90 является раннеспелым гибридом, срок вегетации которого составляет всего 105 дней, при оптимальных климатических и почвенных условиях.
Гибрид подсолнечника Пионер PR63a90 относится к высокомасличным сортам, со средним содержанием жира в семечке до 48-49%.
На сегодняшний день на рынке продаж предлагаются разнообразные гибриды подсолнечника, устойчивого к перепаду температур, засухе и практически всем известным заболеваниям:
Гибрид семян подсолнечника сорта Сингента NK Delphi относится к среднераннему типу, по показателю созревания. Отличительной характеристикой сорта является большой стебель и яркая лимонно-желтая окраска. Культура в росте достигает не более 170-180 см и практически не восприимчива к заболеваниям и стрессам.
Каждый сорт гибрида подсолнуха характеризуется индивидуальным вегетационным периодом, так классифицируют:
Посевной материал Сингента НК Делфи является представителем среднераннего гибрида подсолнечника, которых отличается от аналогового продукта наиболее высоким показателем урожайности и устойчивостью к полеганию. Помимо этого, Syngenta NK Delphi отличается устойчивостью к фомопсису, фомозу, а также не восприимчив к белой гнили.
Процесс селекции начал зарождаться достаточно давно, с развитием земледелия. Именно тогда, человек уже стал задумываться о необходимости улучшения качества посадочного материала, которая направлена на получение высоких результатов урожайности.
Гибрид Pioneer PR62a91 является скороспелым сортом подсолнечника от мирового производителя посевного сельскохозяйственного сырья. Благодаря раннему созреванию растения, есть возможность вовремя подготовить почву под посадку озимых культур.
Урожайность – «дело тонкое»! Прежде чем пожинать плоды, необходимо обеспечить должный уход и наиболее приемлемые условия для роста культуры. В качестве почвы, лучше всего подходит чернозем и луговой чернозем, высевать семена гибридов подсолнечника рекомендуется 30-40 тыс. семян на 1 га земли.
Подсолнечник Pioneer PR62a91 относится к скороспелым сортам, целью селекции которых является увеличение урожайности сельскохозяйственного производства. Добиться желаемого результата можно при соблюдении двух основных правил:
Впервые наши соотечественники «познакомились» с подсолнечником благодаря Петру I, в начале 18 века. Культура была завезена в Российскую Империю, как красивый, заморский цветок.
Syngenta Армони является классическим гибридом подсолнечника, который имеет высокие показатели урожайности и относительной устойчивости к заразихе. Созревание Сингента Армони 114-120 дней, особенная интенсивность роста приходится на первые фазы роста культуры.
За более чем десятилетний труд специалистов селекционеров, масличность культур с 40% увеличилась до 50-52%. Главным компонентом масла является триглицеиды линолевой кислоты.
Масло подсолнечника характеризуется уникальными качествами:
Гибрид Limagrain LG 5633 CL относится к высокоранним сортам подсолнечника, и обладает отличной адаптивностью и пластичностью. Гибрид является одним из самых высокорентабельных сортов, благодаря устойчивости к гербициду
Среди основных агрономических показателей гибрида, выделяют:
Вирощування соняшника в Україні потребую особливих знань. Перед сівозміною соняшнику рекомендується застосувати на землі озимі або ярої пшениці, картоплі, вівса. Грунт обов'язково вимагає попередньої обробки в осінній період, що забезпечить збереження вологи і виключить бур'яни.
Соняшник, яким би якісним не був посівний матеріал проте, схильний до дії шкідливих хвороб, які можуть завдати непоправної шкоди врожаю. Найпоширеніши хвороби соняшнику: