Основні хвороби соняшнику 20 квітня, 2023

Основні хвороби соняшнику

Соняшник, яким би якісним не був посівний матеріал проте, схильний до дії шкідливих хвороб, які можуть завдати непоправної шкоди врожаю. Найпоширеніши хвороби соняшнику:

Культивування соняшнику в країнах СНД 20 квітня, 2023

Культивування соняшнику в країнах СНД

Вирощування соняшника в Україні потребую особливих знань. Перед сівозміною соняшнику рекомендується застосувати на землі озимі або ярої пшениці, картоплі, вівса. Грунт обов'язково вимагає попередньої обробки в осінній період, що забезпечить збереження вологи і виключить бур'яни.

Соняшник PR63a90 від компанії Піонер 20 квітня, 2023

Соняшник PR63a90 від компанії Піонер

Гібрид соняшнику Піонер ПР63а90 відноситься до ранньостиглих типу, період дозрівання якого триває не більше 110 днів. Культура міцна, з потужним стеблом і кореневою системою, стійка до вилягання, насіння не обсипаються при процесі визрівання.

Простий гібрид Піонер PR64F50 20 квітня, 2023

Простий гібрид Піонер PR64F50

Гібрид Pioneer PR64F50 относится к гибридам простого типа с линолевыми зернами, обладающий отличными характеристиками устойчивости к стрессам и самым распространенным заболеваниям сельскохозяйственных культур. Среднеранний срок Пионера ПР64F50 насчитывает 117-1128 дней.

Гібрид соняшнику Піонер PR62a91: гідності, переваги вибору 20 квітня, 2023

Гібрид соняшнику Піонер PR62a91: гідності, переваги вибору

Соняшник Pioneer PR62a91 відноситься до скоростиглим сортам, метою селекції яких є збільшення врожайності сільськогосподарського виробництва. Домогтися бажаного результату можна при дотриманні двох основних правил:

Оптимальні умови для вирощування гібридів соняшнику 20 квітня, 2023

Оптимальні умови для вирощування гібридів соняшнику

Урожайність - «справа тонка»! Перш ніж пожинати плоди, необхідно забезпечити належний догляд для насіння соняшника і найбільш прийнятні умови для росту культури. Як грунту, найкраще підходить чорнозем і луговочорноземні, висівати насіння гібридів соняшнику рекомендується 30-40 тис.

Рентабельний бізнес на вирощуванні соняшнику 20 квітня, 2023

Рентабельний бізнес на вирощуванні соняшнику

Гібридні сорти соняшнику, в якості основного матеріалу для посіву забезпечує високий відсоток схожості культури, практично, однорідне визрівання соняшнику і високу якість готової продукції.

Вирощування соняшника: попит та рентабельність

Попит на продукти переробки соняшнику постійно підвищується, це обумовлено:

Насіння соняшнику SyngentA Сингента 20 квітня, 2023

Насіння соняшнику SyngentA Сингента

Велика генетична база компанії Сингента дає можливість створювати більш нові та досконалі сорти гібридів, які будуть відповідати індивідуальним вимогам клієнта. Насіння Сингента (Syngenta) - товар Швейцарського виробництва, який володіє:

Соняшник гібрида Лімагрейн ЛГ 5633 КЛ 20 квітня, 2023

Соняшник гібрида Лімагрейн ЛГ 5633 КЛ

Гібрид Limagrain LG 5633 CL відноситься до високораннім сортам соняшнику, і має відмінну адаптивностью і пластичністю. Гібрид є одним з найбільш високорентабельних сортів, завдяки стійкості до гербіциду. 

Насіння соняшнику - засіб від депресії 20 квітня, 2023

Насіння соняшнику - засіб від депресії

Соняшник є унікальним засобом, ефективно знищує депресію. Насіння соняшнику складаються на 50% з жиру, це гліцериди лінолевої, олеїнової, пальмітинової, стеаринової кислот.

Універсальний гібрид соняшнику від Сингента - Опера ПР 20 квітня, 2023

Універсальний гібрид соняшнику від Сингента - Опера ПР

Гібрид соняшнику Сингента Opera PR є посівним матеріалом середньостиглої типу, з високими стабільними показниками росту і розвитку. Рослина чудово підлаштовується до вирощування на землях з різними характеристиками зволоження, культура призначена для обробітку в різних кліматичних зонах.

Гібрид соняшнику Сингента НК Бріо 20 квітня, 2023

Гібрид соняшнику Сингента НК Бріо

Сингента НК Бріо є середньостиглих і високоврожайних сортом, який відрізняється стабільністю сходів і врожайності. Простий гібрид з лінолевої типом зерен чудово відгукується на родючість грунту, і толерантний до багатьох патогенних і фітозаболеваніям:

Гібридні сорти соняшнику «Піонер» 20 квітня, 2023

Гібридні сорти соняшнику «Піонер»

Сорт соняшника «PR63A90» від компанії Піонер може рости на будь-якій території, навіть на тій, яка була заражена вовчка. Також соняшник типу «PR63A90» відмінно росте в зонах, в яких є багато комах запилювачів, це повинно значно збільшити врожайність.

Соняшник Сингента (гібрид Армоні): опис, характеристики 20 квітня, 2023

Соняшник Сингента (гібрид Армоні): опис, характеристики

Syngenta Армоні є класичним гібридом соняшнику, який має високі показники врожайності і відносної стійкості до вовчка. Дозрівання Сингента Армоні 114-120 днів, особлива інтенсивність росту припадає на перші фази росту культури. За оптимальних умов висівання та культивування, збір врожаю становить до 50 тис.

Гібридне насіння соняшника 20 квітня, 2023

Гібридне насіння соняшника

Сьогодні велика кількість компаній пропонують продукцію насіннєвого матеріалу гібридів соняшнику. Гібридне насіння соняшника на данний момент являє собой найбільш поширеніший матеріал для посіву. Споживач крім насіння отримує допомогу у виборі оптимального гібрида, придатного для конкретного регіону і ґрунтових умов.

Гібриди і сорти соняшнику 20 квітня, 2023

Гібриди і сорти соняшнику

Потенціал головною вітчизняної олійної культури - соняшнику, ще до кінця не використаний.

Переваги гібридних сортів соняшнику 20 квітня, 2023

Переваги гібридних сортів соняшнику

Гібриди соняшнику - це культури, які характеризуються цінними властивостями, які були багаторазово посилені селекціонерами.

Як купити якісне насіння соняшнику? 20 квітня, 2023

Як купити якісне насіння соняшнику?

Урожайність соняшнику в чому залежить від умов вирощування та якості посівного матеріалу.

Процес сушіння насіння соняшнику: поради фахівців 20 квітня, 2023

Процес сушіння насіння соняшнику: поради фахівців

Урожай соняшнику вимагає дуже дбайливого, обережного ставлення і оптимальних умов зберігання. Процес сушіння насіння соняшника повинен здійснюватися виходячи з особливостей сорту гібрида і процентного вмісту олії.

Гібридний сорт соняшнику НК Неома від компанії Сингента 20 квітня, 2023

Гібридний сорт соняшнику НК Неома від компанії Сингента

Одним з важливих переваг гібрида соняшнику НК Неома від компанії Сингента є стійкість до синтетичних гербіцидів і відносна толерантність до гербіцидів ацетохлорового типу. Гібрид Сингента НК Неома - це універсальний, вісооурожайній сорт соняшника.

Олійність гібридів соняшнику 20 квітня, 2023

Олійність гібридів соняшнику

За більш ніж десятирічний працю фахівців селекціонерів, олійність соняшника з 40% збільшилася до 50-52%. Головним компонентом олії є трігліцеіди лінолевої кислоти.

Масло соняшника: властивості, використання

Масло соняшнику характеризується унікальними якостями:

Необхідність і особливості селекції 20 квітня, 2023

Необхідність і особливості селекції

Селекція почала зароджуватися досить давно, з розвитком землеробства. Саме тоді, людина вже став замислюватися про необхідність поліпшення якості посадкового матеріалу, яка спрямована на отримання високих результатів врожайності.

Гібрид соняшника Limagrain LG 5580: показники, технологія обробки 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника Limagrain LG 5580: показники, технологія обробки

Соняшник Лімагрейн LG 5580 компанії виробника Лімагрейн має просту назву «Нова Тунка» і являє собою високопродуктивний посадковий матеріал, з прекрасними характеристиками стійкості до посухи.

Збір врожаю соняшника: поради та рекомендаціі 20 квітня, 2023

Збір врожаю соняшника: поради та рекомендаціі

Збор врожаю соняшника - наперший погляд справа не дуже важка, але зробити грамотне рішення своечасно може змусити аграрія звернутись за допомогою. Кошики соняшника, зібрані раніше покладеного терміну, можеть характеризуватись неповномістною структурою.

Технологія Евролайтінг: особливості, переваги 20 квітня, 2023

Технологія Евролайтінг: особливості, переваги

Сьогодні все більше фермерів і сільськогосподарських підприємств використовують насіння соняшника технологія Евролайтінг. Цей гербіцид з гнучким терміном застосування, застосовується для ефективного знищення широкого спектра бур'янів за допомогою післясходової обробки з використанням виробничої системи Clearfield®. 

Соняшник олійний: гібриди, показники 20 квітня, 2023

Соняшник олійний: гібриди, показники

Відомий всім соняшник «осколок сонячного дня», належить до сімейства айстрових. Найпоширенішим його видом є соняшник олійний (соняшник однорічний), який вирощують в усьому світі для виготовлення соняшникової олії.

Норми висіву соняшника 20 квітня, 2023

Норми висіву соняшника

Для успішного зростання, розвитку і дозрівання соняшнику необхідне дотримання певних умов, до яких можна віднести:

Очищення і калібрування насіння соняшника 20 квітня, 2023

Очищення і калібрування насіння соняшника

Посівні якості насіння - це показники, що характеризують ступінь їх придатності до вірощування. Два основні показники, що визначають ці якості - енергія проростання і схожість. Щоб прискорити схожість насіння і підвищити врожайність, обов'язково проводиться передпосівна підготовка, а саме очищення насіння соняшнику та калібрування.

Посів соняшника: поради, рекомендації 20 квітня, 2023

Посів соняшника: поради, рекомендації

Соняшник – це культура, цикл виробництва якої складає від 100 до 150 днів, в залежності від сорту и обраних технологій, та триває з весни и до осені. Щоб досягти максимальних показників посів соняшника треба проводити по спеціальним технологіям, дотримуючись порад та рекомендацій спеціалистів.

Застосування гербіцидів в обробленні соняшника 20 квітня, 2023

Застосування гербіцидів в обробленні соняшника

При сучасних реаліях ринку, найбільшу популярність отримала така сільськогосподарська культура, як соняшник, вирощування якої стає економічно вигідно практично у всіх регіонах країни. Для збільшення урожаю і всожості, культура потребує технологію,яка включає використання гербіцидів.

Властивості соняшника 20 квітня, 2023

Властивості соняшника

Що таке соняшник Україна та які властивості соняшника: залежність від вибора технології обробки, рост, розвиток рослини? Які найбільш придатні для вирощування соняшника в Україні грунті та рекомендації спеціалистів по новтнім технологіям обробки?

Високоврожайне насіння гібридів соняшника 20 квітня, 2023

Високоврожайне насіння гібридів соняшника

Практично всі пропоновані насіння гібридів соняшнику максимально адаптовані для використання вітчизняними агрономами.  Це обумовлено тим, що високоврожайне насіння соняшника – це кінцевий результат селекції, який був значно поліпшений.

Вегетаційний період гібрида соняшника 20 квітня, 2023

Вегетаційний період гібрида соняшника

Гібриди соняшника характеризуються кожен своїм індивідуальним вегетаційним періодом:

Підготовка і посів соняшника 20 квітня, 2023

Підготовка і посів соняшника

Підготовка та посів соняшника - це найваливіший єтап формування урожяю, Для високого врожаю соняшнику має велике значення обрана система калібрування посівного матеріалу і передпосівний намочування насіння в слабкому розчині марганцевокислого калію, рекомендується витримувати насіння протягом 10-12 годин.

Добрива для соняшника: мінеральні, органічні 20 квітня, 2023

Добрива для соняшника: мінеральні, органічні

У ядрі соняшнику міститься майже 80% фітину, який є запасним речовиною, необхідним для проростання і розвитку насіння.

Як збільшити урожай соняшника: поради, рекомендаціі? 20 квітня, 2023

Як збільшити урожай соняшника: поради, рекомендаціі?

Вже більше століття на просторах нашої Батьківщини вирощують соняшник, з кожним днем аграріі старються виробити засоби для того, щоб збільшити урожай соняшника. Саме ця рослина стала основною агрокультурою! В середньому використування спецальних засобів для збільшення урожаю залежить від насіння, регіона, кліматичної зони і т.д.

«Адванта» - індійська компанія виробник насіння 20 квітня, 2023

«Адванта» - індійська компанія виробник насіння

На сьогоднішній день компанія «Адванта» має офіційні представництва більш ніж в 25 країнах світу і є однією з провідних фірм виробників посівного матеріалу соняшнику.

Компанія Dow Seeds - американський виробник гібридів соняшнику 20 квітня, 2023

Компанія Dow Seeds - американський виробник гібридів соняшнику

Компанія Dow Seeds є однією з лідируючих фірм-виробників на ринку агропродукції. Незважаючи на досить молодий вік компанії, вона має клієнтську базу, більш ніж в 130 країнах світу.

Ідеальні грунтово-кліматичні умови для вирощування соняшника 20 квітня, 2023

Ідеальні грунтово-кліматичні умови для вирощування соняшника

Ідеальні грунтово-кліматичні умови - це необхідні характеристики для для вирощування соняшника. Для гарного росту і розвитку соняшнику, для стабільної врожайності і високої рентабельності вирощування необхідно забезпечити культуру досить добрим ґрунтом, сухим теплим кліматом.

Продаж насіння соняшнику 20 квітня, 2023

Продаж насіння соняшнику

Соняшник - одна з найпопулярніших і рентабельних сільськогосподарських культур, здатна приносити прибуток до 90%. Площі посівів соняшнику в останні роки збільшилися в кілька разів, а до Державного реєстру сортів рослин України внесено понад 270 сортів і гібридів цієї олійної культури.

Сорти великоплідного кондитерського соняшнику 20 квітня, 2023

Сорти великоплідного кондитерського соняшнику

Сортимент великоплідного кондитерського соняшнику постійно поповнюється, на сьогодні найбільш затребуваними є наступні гібриди:

1. Запорізький кондитерський соняшник

Як підвищити вміст протеїну в соняшнику? 20 квітня, 2023

Як підвищити вміст протеїну в соняшнику?

Насіння соняшника сучасних сортів містять жиру до 50%, 16-16,5% білка, і в сумі до 65,5%. Завдяки цьому, вирощування олійних культур вирішує проблеми виробництва рослинних олій і заміни тваринних жирів.

Догляд за сходами соняшника 20 квітня, 2023

Догляд за сходами соняшника

Посів соняшника роблять після збирання ранніх бур'янів, але для боротьби з пізніми бур'янами. Догляд за сходами соняшника включає досходове боронування посівів. Такі заходи дозволяють знищити більше 90% сходів бур'янів.

Насіння соняшнику від компанії КВС 20 квітня, 2023

Насіння соняшнику від компанії КВС

На українському ринку агротехнологій і матеріалів компанія КВС працює вже більше 20 років і пропонує насіння КВС. Також представництва провідної фірми виробника насіння є більш ніж в 70 країнах, по всьому світу. Історія заснування компанії бере свій початок, ще в 19 столітті, в місті Кляйн Ванцлебен.

Тенденції обробітку соняшнику в Україні 20 квітня, 2023

Тенденції обробітку соняшнику в Україні

Сьогодні купити насіння соняшника це не все для багатого врожаю, потрібно вибрати технологію обробки культури. Соняшник є однією з найпоширеніших олійних культур, як на території нашої країни, так і за кордоном. Господарська цінність культури не поступається таким зернових рослинам, як пшениця і кукурудза.

Гібрид соняшнику Піонер PR63a90 20 квітня, 2023

Гібрид соняшнику Піонер PR63a90

Pioneer PR63a90 є ранньостиглий гібридом, термін вегетації якого становить всього 105 днів, при оптимальних кліматичних і грунтових умовах. Гібрид соняшнику Піонер PR63a90 відноситься до високоолійнових сортам, із середнім вмістом жиру в насінні до 48-49%.

Гібрид соняшнику Піонер PR64E83 20 квітня, 2023

Гібрид соняшнику Піонер PR64E83

Простий гібрид Pioneer PR64E83 відноситься сорту середньої поспеваемості, з вегетаційним періодом від 122 до 135 днів. Подсонечнік линолієва типу, високорослий з добре наповненою опуклою кошиком, навісного типу. 

Історія розвитку соняшнику 20 квітня, 2023

Історія розвитку соняшнику

Вперше наші співвітчизники «познайомилися» з соняшником завдяки Петру I, на початку 18 століття. Культура була завезена в Російську Імперію, як красивий, заморський квітка.

Гібрид соняшнику Limagrain LG 5550 20 квітня, 2023

Гібрид соняшнику Limagrain LG 5550

Гібрид соняшнику від компанії Лімагрейн ЛГ 5550 являє собою новий, удосконалений посадковий матеріал, який став наступним етапом розвитку гібрида Мегасан. Посівний матеріал від компанії Лімагрейн на сьогоднішньому ринку є лідером в області селекції насіння.

Грамотна обробка - запорука якості насіння 20 квітня, 2023

Грамотна обробка - запорука якості насіння

Якісна обробка насіння соняшника - це гарантія високої схожості і хорошою врожайності. Важливим фактором є проста візуальна перевірка, і контроль насіння, на предмет наявності неповної форми або різних пошкоджень.

Гібридні сорти соняшнику від світових виробників 20 квітня, 2023

Гібридні сорти соняшнику від світових виробників

Вибір сортів соняшнику безпосередньо залежить від природних умов регіону, а також якості і властивостей землі. Найбільш популярним є насіння гібридів компаній:

Інсектициди проти шкідників 20 квітня, 2023

Інсектициди проти шкідників

Інсектицидна обробка доволяє уникнути багатьох пробем з всходами соняшника. Головними шкідниками, які становлять небезпеку для соняшника, є:

Добрива та засоби захисту соняшнику 20 квітня, 2023

Добрива та засоби захисту соняшнику

Крім вибору якісного посівного гібридного матеріалу соняшнику, дуже важливо мати засоби захисту соняшника, які на сучасному ринку представлені такими найбільш відомими виробниками:

Гібрид Pioneer PR62a916 рекомендації до вирощування 20 квітня, 2023

Гібрид Pioneer PR62a916 рекомендації до вирощування

Гібрид Pioneer PR62a91 є скоростиглим сортом соняшнику від світового виробника посівного сільськогосподарської сировини. Завдяки ранньому дозріванню рослини, є можливість вчасно підготувати грунт під посадку озимих культур.

Сорти та види соняшника 20 квітня, 2023

Сорти та види соняшника

Латинську назву соняшника Helianthus було дано не випадково, великі жовті суцвіття цієї однорічної олійної культури не тільки нагадують сонце, а й живуть за сонцем. Молодий соняшник - єдина рослина, яке повертає свою голівку за сонцем, зустрічаючи його на сході і проводжаючи до заходу. Соняшник - універсальна рослина.

Гібрид соняшника НК Бріо 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника НК Бріо

Гібрид соняшника НК Бріо – це класичний тип, який користується популярністю у аграріїв завдяки своїй стабільної врожайності, високому рівню змісту масла і відмінною опірності шкідників і хвороб.

Популярність гібридів соняшника 20 квітня, 2023

Популярність гібридів соняшника

На сьогоднішній день на ринку продажу пропонуються різноманітні гібриди соняшника, стійкого до перепаду температур, посухи і практично всім відомим захворювань:

Соняшник Лімагрейн ЛГ 5543 КЛ 20 квітня, 2023

Соняшник Лімагрейн ЛГ 5543 КЛ

Гібрид Limagrain LG 55.43 CL є представником середньоранніх культур, який характеризується відмінними адаптивними властивостями до різних грунтово-кліматичних умов вирощування, а також стійкістю до ураження вовчка, стійкість до борошнистої роси.

Використання посівного матеріалу соняшнику 20 квітня, 2023

Використання посівного матеріалу соняшнику

Посівний матеріал соняшника вже понад тисячу років служить людству, в якості основної аграрної культури, за рахунок того, що рослина відмінно пристосовується до різних кліматичних зон і природних умов.


Високоолеінові гібридні сорти соняшника 20 квітня, 2023

Високоолеінові гібридні сорти соняшника

В останні роки, найбільш популярними стали високоолеінові сорти соняшника, що підтверджується великим попитом на дану продукцію. Цей факт підтверджується постійно збільшуються площами посадки даного посівного матеріалу на сільських угіддях.

Захист соняшника від бур'янів 20 квітня, 2023

Захист соняшника від бур'янів

Соняшник - це рослина, яка найбільш чуйна на обробіток, що забезпечить отримання високого врожаю соняшнику, а також надасть найбільш сприятливі умови для розвитку рослин.

Захист насіння соняшнику інсектицидами 20 квітня, 2023

Захист насіння соняшнику інсектицидами

Головним завданням агронома є найбільшою густоти посівів і як наслідок - висока врожайність насіння соняшника. Захист посівів відіграє важливу роль в технології вирощування соняшнику.

Які застосовуються мікродобрива для вирощування соняшника? 20 квітня, 2023

Які застосовуються мікродобрива для вирощування соняшника?

Мікродобрива для соняшника – найважливіший ланцюг в технології вирощування культури. Застосування для соняшника мікродобрив є запорукою здорових рослин і високого врожаїв.

Гібрид Соняшнику Syngenta NK Delphi 20 квітня, 2023

Гібрид Соняшнику Syngenta NK Delphi

Гібрид насіння Syngenta NK Delphi є представником среднераннего соняшнику яких відрізняється від аналогового продукту найбільш високим показником врожайності і стійкістю до вилягання.

Гібрид соняшника Syngenta-Монсанто Rumbasol 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника Syngenta-Монсанто Rumbasol

Сингента Монсанто Румбасол є простим середньостиглих гібридом соняшнику, який характеризується терміном вегетації не більше 125 діб. Доросла рослина Syngenta-Монсанто Rumbasol досягає у висоту 180 см і має опуклу форму кошики, з максимальним діаметром 26 см.

Сорт гібрида соняшника Pioneer PR63a86 20 квітня, 2023

Сорт гібрида соняшника Pioneer PR63a86

Гібрид Pioneer PR63a86 відноситься до ранньостиглих сортів соняшника, які відрізняються високою врожайністю. Термін вегетації становить всього 115-117 днів, період цвітіння культури ранній, максимальна висота дорослої рослини - 170 см.

Соняшник П64ЛЕ19 від компанії Піонер 20 квітня, 2023

Соняшник П64ЛЕ19 від компанії Піонер

Pioneer P64LE19 є лінолевий тип гібридів соняшнику, який характеризується середньостиглістю. Гібрид Піонер P64LE19  відрізняється прекрасною стійкістю до стресів, високими показниками олійності і стабільним урожаєм.

Гібрид соняшника «Тунка» 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника «Тунка»

Новий середньоранній гібрид «Тунка» від компанії Limagrain завдяки своїм агрономічних характеристик користується популярністю у фермерів і сільгоспвиробників. Особливостями гібрида є висока енергія росту на початковому етапі органогенезу і невибагливість до кліматичних умов.

Гібрид Соняшнику Syngenta NK Конді 20 квітня, 2023

Гібрид Соняшнику Syngenta NK Конді

Насіння Сингента НК Конді відноситься до середньостиглих видам, з високим показником врожайності.

Гібрид соняшника Syngenta-Монсанто Rigasol 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника Syngenta-Монсанто Rigasol

Гібрид Syngenta Монсанто Rigasol є одним з найпопулярніших представників раннього посівного матеріалу, термін вегетації якого досягає 105-110 днів.

Соняшник Піонер ПР64Ф66 20 квітня, 2023

Соняшник Піонер ПР64Ф66

Одним з найбільш високоврожайних сортів від компанії Піонер, вважається гібрид Pioneer PR64Ф66, який відрізняється від аналогової продукції високими показниками стійкості до вовчка найпоширенішим агресивним захворювань.

Гібрид соняшника «Антей» 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника «Антей»

Гібрид соняшника «Антей» має невід'ємні переваги, наприклад, стійкість до дії гербіцидів сульфонілсечовинної групи. Сорт посівного матеріалу є одним з яскравих представників української селекції.

Гібрид соняшника «Ян» 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника «Ян»

Пріоритетним напрямком в області вирощування соняшнику є вибір найбільш врожайного посівного матеріалу, такого як гібрид соняшника «Ян».

Гібрид соняшника Ян крім досить непоганих показників врожайності, також володіє наступними характеристиками:

Гібрид соняшника "Одіссей" 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника "Одіссей"

Гібрид "Одіссей" являється до відносно нових сортів посівного матеріалу. Однією з відмітних особливостей, виведених в процесі селекції сорту, є хороша пластичність і непогані властивості адаптації до грунтово-кліматичних умов.

Гібрид соняшника " Богдан" 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника " Богдан"

Вітчизняний гібрид соняшника " Богдан" є відносно новим сортом української селекції. Посівний матеріал відрізняється від аналогових товарів тим, що має генетичну стійкість до гербіцидів.

Вирощування соняшника на Україні 20 квітня, 2023

Вирощування соняшника на Україні

Вирощування соняшника на Україні стало актуальним більше століття тому. Проте спочатку українці оцінили тільки смак насіння цієї культури, і тільки через багато років навчилися робити олію. Уперше олія була віджата тільки в 1829 році, і це послужило початком обробітку соняшнику, в якості основної агрокультури на Україні.

Идеальные почвенно-климатические условия для выращивания подсолнечника 20 квітня, 2023

Идеальные почвенно-климатические условия для выращивания подсолнечника

Для хорошего роста и развития подсолнечника, для стабильной урожайности и высокой рентабельности выращивания, подсолнечника понадобится достаточно хорошую почву, сухой теплый климат.

Соняшник в народній медицині 20 квітня, 2023

Соняшник в народній медицині

Соняшник Україна - це не лише дуже смачна рослина, але і не менш корисна. Так, нетрадиційна медицина застосовує усі частини культури : корені, насіння, листя, язичкові пелюстки і т.д.

Правильні умови зберігання урожаю соняшника 20 квітня, 2023

Правильні умови зберігання урожаю соняшника

Незважаючи на непримхливість соняшника, як культури, він вимагає правильно вибраної агротехнології обробітку, так і певні умови зберігання соняшника.

Соняшник для кондитерів: кондиція насіння 20 квітня, 2023

Соняшник для кондитерів: кондиція насіння

Кондитерський соняшник має  велике ядро, з решета на виробництві сходить діаметр більше 9 мм і потрапляє до споживача вже в обсмаженому вигляді, в якості закуски.

Тенденции возделывания подсолнечника в Украине 20 квітня, 2023

Тенденции возделывания подсолнечника в Украине

Подсолнечник является одной из самых распространенных масличных культур, как на территории нашей страны, так и за границей. Хозяйственная ценность культуры не уступает таким зерновых растениям, как пшеница и кукуруза.

Семена подсолнечника от компании КВС 20 квітня, 2023

Семена подсолнечника от компании КВС

На украинском рынке агротехнологий и материалов уже более 20 лет работает и предлагает свои товары компания КВС. Также представительства ведущей фирмы производителя семян есть более чем в 70 странах, по всему миру. История основания компании берет свое начало, еще в 19 столетии, в городе Кляйн Ванцлебен.

Компания Dow Seeds – американский производитель гибридов подсолнечника 20 квітня, 2023

Компания Dow Seeds – американский производитель гибридов подсолнечника

Компания Dow Seeds является одной из лидирующих фирм-производителей на рынке агропродукции. Несмотря на достаточно молодой возраст компании, она имеет клиентскую базу, более чем в 130 странах мира.

Бренд Dow Seeds объединяет в себе несколько фирм-производителей:

«Адванта» - индийская компания производитель семян 20 квітня, 2023

«Адванта» - индийская компания производитель семян

На сегодняшний день компания «Адванта» имеет официальные представительства более чем в 25 странах мира и является одной из ведущих фирм производителей посевного материала подсолнуха.

Как увеличить урожай подсолнечника? 20 квітня, 2023

Как увеличить урожай подсолнечника?

В среднем, в зависимости от региона и почвы, урожай подсолнуха составляет не более 25 ц\гектара, более поздние сорта культуры имеют показатель на 2-3 центнера больше. И только в редких случаях, удается достичь более высоких результатов: для поздних сортов – 45-50 ц\га и для среднеранних – 35-40 ц\гектара.

Уход за всходами подсолнечника 20 квітня, 2023

Уход за всходами подсолнечника

Посев производят после уборки ранних сорняков, но для борьбы с поздними сорняками, проводят довсходовое боронование посевов. Такие мероприятия позволяют уничтожить более 90% всходов сорняков.

Подготовка и посев подсолнечника 20 квітня, 2023

Подготовка и посев подсолнечника

Для высокого урожая подсолнечника имеет большое значение выбранная система калибровки посевного материала и предпосевное намачивание семян в слабом растворе марганцовокислого калия, рекомендуется выдерживать семена в течение 10-12 часов.

Так, для большей эффективности берут (на 0,1 кг семян):

Удобрения для подсолнечника 20 квітня, 2023

Удобрения для подсолнечника

В ядре семянок подсолнуха содержится почти 80% фитина, который является запасным веществом, необходимым для прорастания и развития семян. Почти все количества вещества, потребляется растением во время формирования и налива семян.

Как повысить содержание протеина в подсолнечнике? 20 квітня, 2023

Как повысить содержание протеина в подсолнечнике?

Семечки современных сортов подсолнечник содержат жира до 50%, белка 16-16,5%, и в сумме до 65,5%. Благодаря этому, выращивание масличных культур решает проблемы производства растительных масел и замены животных жиров.

Сорта крупноплодного кондитерского подсолнечника 20 квітня, 2023

Сорта крупноплодного кондитерского подсолнечника

Сортимент крупноплодного кондитерского подсолнечника постоянно пополняется, на сегодня самыми востребованными являются следующие гибриды:

1. Запорожский кондитерский

Подсолнечник для кондитеров: кондиция семечки 20 квітня, 2023

Подсолнечник для кондитеров: кондиция семечки

Кондитерский подсолнух обладает крупной семечкой, зачастую с решета сходит диаметр более 9мм и попадает к потребителю уже в обжаренном виде, в качестве закуски. Такие ядрышки проходят осолонение и продаются, расфасованными в пакетики.

Правильное хранение урожая подсолнуха 20 квітня, 2023

Правильное хранение урожая подсолнуха

Несмотря на неприхотливость подсолнечника, как культуры выращивания, он требует, как правильно выбранной агротехнологии возделывания, так и определенных условий хранения.

Подсолнечник в народной медицине 20 квітня, 2023

Подсолнечник в народной медицине

Подсолнух является не только очень вкусным растением, но и не менее полезным. Так, нетрадиционная медицина применяет все части культуры: корни, семечки, листья, язычковые лепестки и т.д.

Помимо этого культура характеризуется превосходной медоносностью и лечебными свойствами:

Выращивание подсолнечника в Украине 20 квітня, 2023

Выращивание подсолнечника в Украине

Выращивание подсолнуха на Украине стало актуальным более века назад. Однако вначале украинцы оценили только вкус семечек этой культуры, и только много лет спустя научились делать масло. Впервые масло было отжато только в 1829 году, и это послужило началом возделывания подсолнечника, в качестве основной агрокультуры на Украине.

Гибрид подсолнечника «Богдан» 20 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника «Богдан»

Отечественный гибрид подсолнечника «Богдан» является относительно новым сортом украинской селекции. Посевной материал отличается от аналоговых товаров тем, что имеет генетическую устойчивость к гербицидам.

Гибрид «Одиссей» 20 квітня, 2023

Гибрид «Одиссей»

Гибрид подсолнечника «Одиссей» является к относительно новым сортам посевного материала. Одной из отличительных особенностей, выведенных в процессе селекции сорта, является хорошая пластичность и неплохие свойства адаптации к почвенно-климатическим условиям.

Гибрид подсолнечника «Антей» 20 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника «Антей»

Неотъемлемым преимуществом гибрида подсолнечника Антей является устойчивость к воздействию гербицидов сульфонилмочевинной группы. Сорт посевного материала является одним из ярких представителей украинской селекции. Подсолнечник относится к высокоурожайным типам, показатель которого составляет не менее 4,3 т\гектар.

Гибрид подсолнечника «Ян» 20 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника «Ян»

Приоритетным направлением в области выращивания подсолнечника является выбор наиболее урожайного посевного материала. Гибрид подсолнечника Ян помимо достаточно неплохих показателей урожайности, также обладает следующими характеристиками:

Види стійкі до рас вовчка соняшникового 20 квітня, 2023

Види стійкі до рас вовчка соняшникового

ЗаразихаВовчок соняшниковий (Orobanche cumana Wallr.) відноситься до вищих рослин з сімейства Orobanhaceae.

Соняшник олійний 20 квітня, 2023

Соняшник олійний

Соняшник (лат. Helianthus) – рід рослин, що належать до сімейства астрових. Найпоширенішим видом цього роду є соняшник олійний (Helianthus annuus) –  він культивується у всьому світі та використовується для виготовлення соняшникової олії.

Сучасні технології вирощування соняшника 20 квітня, 2023

Сучасні технології вирощування соняшника

На сьогоднішній день соняшник є найпопулярнішою олійною культурою в Україні. Для високого урожаю культури потрібні оптимальні технології вирощування соняшника.  Площа посівів під соняшник займає 5,6 млн. га і з кожним роком спостерігається тенденція до її збільшення. 

Очищення і калібрування насіння 20 квітня, 2023

Очищення і калібрування насіння

Посівні якості насіння – це показники, що характеризують ступінь їх придатності до посіву. Основними показниками, що визначають ці якості, є енергія проростання і схожість, що характеризуються якістю паростків, що досягають чи перевищують розміри насіння.

Гібриди та сорти соняшнику 20 квітня, 2023

Гібриди та сорти соняшнику

Потенціал основної вітчизняної олійної культури – соняшника, ще не використаний до кінця. Сьогодні зусилля вчених спрямовані на вдосконалення технології вирощування цієї культури, селекцію високопродуктивних сортів та гібридів, стійких до хвороб та кліматичних особливостей різних регіонів країни.

Гібрид соняшника Бріо 20 квітня, 2023

Гібрид соняшника Бріо

Подсолннечник НК БриоГібрид соняшника класичного типу НК Бріо користується популярністю у аграріїв завдяки своїй стабільній урожайності, високому рівню вмісту олії та відмінній з

Продаж насіння соняшника 20 квітня, 2023

Продаж насіння соняшника

Урожайність соняшника багато в чому залежить від умов вирощування та якості посівного матеріалу. Це впливає на продаж насіння соняшника, та ціну.

Технологія Євролайтинг 20 квітня, 2023

Технологія Євролайтинг

Сьогодні все більше фермерів та сільгосппідприємств купують насіння соняшника під Євролайтинг. Технологія Євролайтинг - це  гербіцид з гнучким терміном застосування, застосовується для ефективного знищення бур'янів за допомогою післясходової обробки з використанням виробничої системи CLEARFIELD®.

Збір урожаю соняшника 20 квітня, 2023

Збір урожаю соняшника

Збір соняшника комбайнами слід розпочинати при настанні господарської стиглості 85-90% корзинок. Комбайн зрізає кошики і обмолочує їх. Насіння потрапляє в бункер, а обмолочені кошики вантажать у транспортний засіб і доставляють на корм тваринам, або залишають на полі.

Гібриди соняшника Лімагрейн 20 квітня, 2023

Гібриди соняшника Лімагрейн

Продукція компанії «Лімагрейн» (Limagrain) – це високоякісне насіння, стійке до різноманітних кліматичних та погодних умов, з підвищеною стійкістю до шкідників та хвороб, з доброю схожістю та урожайністю.  В асортименті компанії представлені наступні гібриди соняшника:

Посів соняшника 20 квітня, 2023

Посів соняшника

Соняшник-ярова культура, цикл витробництва якої складає від 100 до 150 днів, в залежності від сорта і обраних технологій, та триває з весни і до осені.

Норми посіву соняшник 20 квітня, 2023

Норми посіву соняшник

Для успішного росту, розвитку і дозрівання соняшника необхідне дотримання певних умов, до яких можна віднести:

Як купити якісне насіння соняшника 20 квітня, 2023

Як купити якісне насіння соняшника

Урожайність соняшника Урожайность подсолнечника багато в чому залежить від умов вирощування та якості посівного матеріалу.  

Современные технологии выращивания подсолнечника 20 квітня, 2023

Современные технологии выращивания подсолнечника

На сегодняшний день подсолнечник является самой популярной масличной культурой в Украине. Площадь посевов под подсолнечник занимает 5,6 млн. га и с каждым годом наблюдается тенденция к её увеличению.

Сорта и виды подсолнечника 20 квітня, 2023

Сорта и виды подсолнечника

Латинское название подсолнечника Helianthus было дано подсолнуху не случайно. Большие желтые соцветия этой однолетней масличной культуры не только напоминают солнце, но и живут по солнцу. Молодой подсолнух – единственное растение, которое поворачивает свою головку за солнцем, встречая его на восходе и провожая до заката.

Посев подсолнечника 20 квітня, 2023

Посев подсолнечника

Подсолнечник – яровая культура, цикл производства составляет от 100 до 150 дней в зависимости от сорта и применяемых технологий и длится с весны и до осени.

Сбор урожая подсолнечника 20 квітня, 2023

Сбор урожая подсолнечника

О созревании подсолнечника можно судить по следующим признакам:

Продажа семян подсолнуха 20 квітня, 2023

Продажа семян подсолнуха

Подсолнечник – одна из самых популярных и рентабельных сельскохозяйственных культур, способная приносить прибыль до 90%. Площади посевов подсолнечника в последние годы увеличились в несколько раз, а в Государственный реестр сортов растений Украины внесено более 270 сортов и гибридов этой масличной культуры.

Защита семян подсолнечника инсектицидами. 20 квітня, 2023

Защита семян подсолнечника инсектицидами.

Главной задачей агронома является наибольшей густоты посевов и как следствие - высокая урожайность подсолнечника. Защита посевов играет немаловажную роль в технологии выращивания подсолнечника.

Гибрид подсолнечника Limagrain LG 5550 20 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника Limagrain LG 5550

Гибрид подсолнечника от компании Лимагрейн ЛГ 5550 представляет собой новый, усовершенствованный посадочный материал, который стал следующим этапом развития гибрида Мегасан.

Инсектициды против вредителей. 20 квітня, 2023

Инсектициды против вредителей.

Главными вредителями, которые представляют опасность для подсолнечника, являются:

Защита подсолнечника от сорняков. 19 квітня, 2023

Защита подсолнечника от сорняков.

Подсолнух – это растение, которое наиболее отзывчиво на возделывание, которое обеспечит получение высокого урожая подсолнечника, а также предоставит наиболее приемлемые условия для развития растений.

Основные болезни подсолнечника. 19 квітня, 2023

Основные болезни подсолнечника.

Подсолнечник, каким бы качественным ни был посевной материал тем не менее, подвержен воздействию вредоносных болезней, которые могут нанести непоправимый вред урожаю. К самым распространенным болезням подсолнечника относятся:

Применения гербицидов в возделывании подсолнуха. 19 квітня, 2023

Применения гербицидов в возделывании подсолнуха.

При современных реалиях рынка, наибольшую популярность получила такая сельскохозяйственная культура, как подсолнечник, выращивание которой становится экономически выгодно практически во всех регионах страны.

Семена подсолнечника - средство от депрессии. 19 квітня, 2023

Семена подсолнечника - средство от депрессии.

Подсолнечник является уникальным средством, эффективно уничтожающим депрессию. Это обусловлено высокой концентрацией магния и аминокислот, за счет которых увеличивается выработка серотонина в организме человека. Именно серотонин – элемент, гарантирующий хорошее самочувствие и бодрость духа.

Универсальный гибрид подсолнечника от Сингента – Опера ПР. 19 квітня, 2023

Универсальный гибрид подсолнечника от Сингента – Опера ПР.

Гибрид подсолнечника Syngenta Opera PR является посевным материалом среднеспелого типа, с высокими стабильными показателями роста и развития. Растение превосходно подстраивается к выращиванию на землях с разными характеристиками увлажнения, культура предназначена для возделывания в разных климатических зонах.

Процесс сушки семян подсолнечника: советы специалистов. 19 квітня, 2023

Процесс сушки семян подсолнечника: советы специалистов.

Урожай подсолнечника требует очень бережного, аккуратного отношения и оптимальных условий хранения. Семена подсолнечника категорически не переносят повышения температуры и увеличения влажности. Наиболее приемлемой считается влажность, не более 7% и температура хранения в пределах 10 градусов Цельсия.

Высокоурожайные семена гибридов подсолнечника. 19 квітня, 2023

Высокоурожайные семена гибридов подсолнечника.

Практически все предлагаемые семена гибридов подсолнечника максимально адаптированы для использования отечественными агрономами. Это обусловлено тем, что конечный результат селекции был значительно улучшен:

Преимущества гибридных сортов подсолнечника. 19 квітня, 2023

Преимущества гибридных сортов подсолнечника.

Гибриды подсолнечника – это культуры, которые характеризуются ценными свойствами, которые были многократно усилены селекционерами.

Гибридный сорт подсолнечника НК Неома от компании Сингента. 19 квітня, 2023

Гибридный сорт подсолнечника НК Неома от компании Сингента.

Одним из немаловажных достоинств гибрида подсолнечника НК Неома от компании Сингента является устойчивость к синтетическим гербицидам и относительная толерантность к гербицидам ацетохлорового типа.

Гибрид подсолнечника Syngenta-Monsanto Rumbasol 19 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника Syngenta-Monsanto Rumbasol

Сингента Монсанто Румбасол является простым среднеспелым гибридом подсолнечника, который характеризуется сроком вегетации не более 125 суток.

Сорт гибрида подсолнечника Pioneer PR63a86 19 квітня, 2023

Сорт гибрида подсолнечника Pioneer PR63a86

Гибрид Pioneer PR63a86 относится к раннеспелым сортам подсолнечника, который отличается высокой урожайностью. Срок вегетации составляет всего 115-117 дней, период цветения культуры ранний, максимальная высота взрослого растения – 170 см.

Удобрения и средства защиты подсолнечника. 19 квітня, 2023

Удобрения и средства защиты подсолнечника.

Помимо выбора качественного посевного гибридного материала подсолнечника, очень важно запастись средствами защиты растений, которые на современном рынке представлены следующими наиболее известными производителями:

Сорт гибрида подсолнечника Pioneer PR63a86 19 квітня, 2023

Сорт гибрида подсолнечника Pioneer PR63a86

Гибрид Pioneer PR63a86 относится к раннеспелым сортам подсолнечника, который отличается высокой урожайностью. Срок вегетации составляет всего 115-117 дней, период цветения культуры ранний, максимальная высота взрослого растения – 170 см.

Микроудобрения для подсолнечника. 19 квітня, 2023

Микроудобрения для подсолнечника.

Применение для подсолнечника микроудобрений является залогом здоровых растений и высокого урожаев. Уникальная формула микроудобрений, состав обогащенный микроэлементами и питательными для культуры веществами позволяет добиться высочайших результатов, а значит, и увеличить прибыль.

Гибрид подсолнечника Брио 19 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника Брио

Гибрид подсолнечника классического типа НК Брио пользуется популярностью у аграриев благодаря своей стабильной урожайности, высокому уровню содержания масла и отличной сопротивляемости вредителям и болезням.

Гибриды подсолнечника Лимагрейн 19 квітня, 2023

Гибриды подсолнечника Лимагрейн

Продукция компании «Лимагрейн» (Limagrain) – это высококачественные семена, устойчивые к различным климатическим и погодным условиям, с повышенной стойкостью к вредителям и болезням, с хорошей всхожестью и высокой урожайностью. В ассортименте компании предоставлены следующие гибриды подсолнечника:

Гибрид подсолнечника Тунка 19 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника Тунка

Новый среднеранний гибрид Тунка от компании Limagrain благодаря своим агрономическим характеристикам пользуется популярностью у фермеров и сельхозпроизводителей. Особенностями гибрида является высокая энергия роста на начальном этапе органогенеза и неприхотливость к климатическим условиям.

Гибридные семена подсолнечника. 19 квітня, 2023

Гибридные семена подсолнечника.

Сегодня большое количество компаний предлагают продукцию семенного материала гибридов подсолнечника.

Потребитель помимо семян получает помощь в выборе оптимального гибрида, подходящего для конкретного региона и почвенных условий. Это позволит в результате трудов получить высокую урожайность.

Гибриды и сорта подсолнечника 19 квітня, 2023

Гибриды и сорта подсолнечника

Потенциал главной отечественной масличной культуры – подсолнечника, еще до конца не использован. Сегодня усилия ученых направлены на усовершенствование технологии выращивания этой культуры, селекцию скороспелых высокопродуктивных сортов и гибридов, устойчивых к болезням и климатическим особенностям разных регионов страны.

Использование посевного материала подсолнечника. 19 квітня, 2023

Использование посевного материала подсолнечника.

Подсолнечник уже более тысячи лет служат человечеству, в качестве основной аграрной культуры, за счет того, что растение отлично приспосабливается к различным климатическим зонам и природным условиям. Посевной материал достаточно недорогой и доступен в продаже в любом регионе, отличается однородной всхожестью и обильным урожаем.

Подсолнечник PR63a90 от компании Пионер 19 квітня, 2023

Подсолнечник PR63a90 от компании Пионер

Гибрид подсолнечника Пионер ПР63а90 относится к раннеспелому типу, период созревания которого длится не более 110 дней.

Культура крепкая, с мощным стеблем и корневой системой, устойчива к полеганию, семена не осыпаются при процессе вызревания.

К особенностям гибрида Пионер ПР63а90 относятся следующие характеристики:

Рентабельный бизнес на выращивании подсолнечника. 19 квітня, 2023

Рентабельный бизнес на выращивании подсолнечника.

Спрос на продукты переработки подсолнечника постоянно повышается, это обусловлено:

Гибрид подсолнечника Пионер 19 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника Пионер

Pioneer PR63a90 является раннеспелым гибридом, срок вегетации которого составляет всего 105 дней, при оптимальных климатических и почвенных условиях.

Гибрид подсолнечника Пионер PR63a90 относится к высокомасличным сортам, со средним содержанием жира в семечке до 48-49%.

ПОПУЛЯРНОСТЬ ГИБРИДОВ ПОДСОЛНЕЧНИКА. 19 квітня, 2023

ПОПУЛЯРНОСТЬ ГИБРИДОВ ПОДСОЛНЕЧНИКА.

На сегодняшний день на рынке продаж предлагаются разнообразные гибриды подсолнечника, устойчивого к перепаду температур, засухе и практически всем известным заболеваниям:

Гибрид Syngenta NK Delphi: рекомендации к выращиванию, достоинства выбора. 19 квітня, 2023

Гибрид Syngenta NK Delphi: рекомендации к выращиванию, достоинства выбора.

Гибрид семян подсолнечника сорта Сингента NK Delphi относится к среднераннему типу, по показателю созревания. Отличительной характеристикой сорта является большой стебель и яркая лимонно-желтая окраска. Культура в росте достигает не более 170-180 см и практически не восприимчива к заболеваниям и стрессам.

Вегетационный период гибрида подсолнуха. 19 квітня, 2023

Вегетационный период гибрида подсолнуха.

Каждый сорт гибрида подсолнуха характеризуется индивидуальным вегетационным периодом, так классифицируют:

Гибрид подсолнечника Syngenta NK Delphi: описание. 19 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника Syngenta NK Delphi: описание.

Посевной материал Сингента НК Делфи является представителем среднераннего гибрида подсолнечника, которых отличается от аналогового продукта наиболее высоким показателем урожайности и устойчивостью к полеганию. Помимо этого, Syngenta NK Delphi отличается устойчивостью к фомопсису, фомозу, а также не восприимчив к белой гнили.

Необходимость и особенности селекции. 19 квітня, 2023

Необходимость и особенности селекции.

Процесс селекции начал зарождаться достаточно давно, с развитием земледелия. Именно тогда, человек уже стал задумываться о необходимости улучшения качества посадочного материала, которая направлена на получение высоких результатов урожайности.

Гибрид Пионер PR62a91 19 квітня, 2023

Гибрид Пионер PR62a91

Гибрид Pioneer PR62a91 является скороспелым сортом подсолнечника от мирового производителя посевного сельскохозяйственного сырья. Благодаря раннему созреванию растения, есть возможность вовремя подготовить почву под посадку озимых культур.

Оптимальные условия для выращивания гибридов подсолнечника. 19 квітня, 2023

Оптимальные условия для выращивания гибридов подсолнечника.

Урожайность – «дело тонкое»! Прежде чем пожинать плоды, необходимо обеспечить должный уход и наиболее приемлемые условия для роста культуры. В качестве почвы, лучше всего подходит чернозем и луговой чернозем, высевать семена гибридов подсолнечника рекомендуется 30-40 тыс. семян на 1 га земли.

Гибрид подсолнечника Пионер PR62a91: достоинства, преимущества выбора 19 квітня, 2023

Гибрид подсолнечника Пионер PR62a91: достоинства, преимущества выбора

Подсолнечник Pioneer PR62a91 относится к скороспелым сортам, целью селекции которых является увеличение урожайности сельскохозяйственного производства. Добиться желаемого результата можно при соблюдении двух основных правил:

История развития подсолнечника. 19 квітня, 2023

История развития подсолнечника.

Впервые наши соотечественники «познакомились» с подсолнечником благодаря Петру I, в начале 18 века. Культура была завезена в Российскую Империю, как красивый, заморский цветок.

Подсолнечник Сингента (гибрид Армони): описание, характеристики. 19 квітня, 2023

Подсолнечник Сингента (гибрид Армони): описание, характеристики.

Syngenta Армони является классическим гибридом подсолнечника, который имеет высокие показатели урожайности и относительной устойчивости к заразихе. Созревание Сингента Армони 114-120 дней, особенная интенсивность роста приходится на первые фазы роста культуры.

Масличность гибридов подсолнечника. 19 квітня, 2023

Масличность гибридов подсолнечника.

За более чем десятилетний труд специалистов селекционеров, масличность культур с 40% увеличилась до 50-52%. Главным компонентом масла является триглицеиды линолевой кислоты.

Масло подсолнечника характеризуется уникальными качествами:

Подсолнечник гибрида Лимагрейн ЛГ 5633 КЛ 19 квітня, 2023

Подсолнечник гибрида Лимагрейн ЛГ 5633 КЛ

Гибрид Limagrain LG 5633 CL относится к высокоранним сортам подсолнечника, и обладает отличной адаптивностью и пластичностью. Гибрид является одним из самых высокорентабельных сортов, благодаря устойчивости к гербициду

Среди основных агрономических показателей гибрида, выделяют:

Культивування соняшнику в країнах СНД 18 квітня, 2023

Культивування соняшнику в країнах СНД

Вирощування соняшника в Україні потребую особливих знань. Перед сівозміною соняшнику рекомендується застосувати на землі озимі або ярої пшениці, картоплі, вівса. Грунт обов'язково вимагає попередньої обробки в осінній період, що забезпечить збереження вологи і виключить бур'яни.

Основні хвороби соняшнику 11 квітня, 2023

Основні хвороби соняшнику

Соняшник, яким би якісним не був посівний матеріал проте, схильний до дії шкідливих хвороб, які можуть завдати непоправної шкоди врожаю. Найпоширеніши хвороби соняшнику: