12 жов 2019

Основні хвороби соняшнику

Соняшник, яким би якісним не був посівний матеріал проте, схильний до дії шкідливих хвороб, які можуть завдати непоправної шкоди врожаю. Найпоширеніши хвороби соняшнику:

16 лют 2017

Культивування соняшнику в країнах СНД

Вирощування соняшника в Україні потребую особливих знань. Перед сівозміною соняшнику рекомендується застосувати на землі озимі або ярої пшениці, картоплі, вівса. Грунт обов'язково вимагає попередньої обробки в осінній період, що забезпечить збереження вологи і виключить бур'яни.

16 лют 2017

Соняшник PR63a90 від компанії Піонер

Гібрид соняшнику Піонер ПР63а90 відноситься до ранньостиглих типу, період дозрівання якого триває не більше 110 днів. Культура міцна, з потужним стеблом і кореневою системою, стійка до вилягання, насіння не обсипаються при процесі визрівання.

16 лют 2017

Простий гібрид Піонер PR64F50

Гібрид Pioneer PR64F50 относится к гибридам простого типа с линолевыми зернами, обладающий отличными характеристиками устойчивости к стрессам и самым распространенным заболеваниям сельскохозяйственных культур. Среднеранний срок Пионера ПР64F50 насчитывает 117-1128 дней.

16 лют 2017

Гібрид соняшнику Піонер PR62a91: гідності, переваги вибору

Соняшник Pioneer PR62a91 відноситься до скоростиглим сортам, метою селекції яких є збільшення врожайності сільськогосподарського виробництва. Домогтися бажаного результату можна при дотриманні двох основних правил:

16 лют 2017

Оптимальні умови для вирощування гібридів соняшнику

Урожайність - «справа тонка»! Перш ніж пожинати плоди, необхідно забезпечити належний догляд для насіння соняшника і найбільш прийнятні умови для росту культури. Як грунту, найкраще підходить чорнозем і луговочорноземні, висівати насіння гібридів соняшнику рекомендується 30-40 тис.

16 лют 2017

Рентабельний бізнес на вирощуванні соняшнику

Гібридні сорти соняшнику, в якості основного матеріалу для посіву забезпечує високий відсоток схожості культури, практично, однорідне визрівання соняшнику і високу якість готової продукції. Вирощування соняшника: попит та рентабельність Попит на продукти переробки соняшнику постійно підвищується, це обумовлено:

16 лют 2017

Насіння соняшнику SyngentA Сингента

Велика генетична база компанії Сингента дає можливість створювати більш нові та досконалі сорти гібридів, які будуть відповідати індивідуальним вимогам клієнта. Насіння Сингента (Syngenta) - товар Швейцарського виробництва, який володіє:

16 лют 2017

Соняшник гібрида Лімагрейн ЛГ 5633 КЛ

Гібрид Limagrain LG 5633 CL відноситься до високораннім сортам соняшнику, і має відмінну адаптивностью і пластичністю. Гібрид є одним з найбільш високорентабельних сортів, завдяки стійкості до гербіциду. 

16 лют 2017

Насіння соняшнику - засіб від депресії

Соняшник є унікальним засобом, ефективно знищує депресію. Насіння соняшнику складаються на 50% з жиру, це гліцериди лінолевої, олеїнової, пальмітинової, стеаринової кислот.

16 лют 2017

Універсальний гібрид соняшнику від Сингента - Опера ПР

Гібрид соняшнику Сингента Opera PR є посівним матеріалом середньостиглої типу, з високими стабільними показниками росту і розвитку. Рослина чудово підлаштовується до вирощування на землях з різними характеристиками зволоження, культура призначена для обробітку в різних кліматичних зонах.

16 лют 2017

Гібрид соняшнику Сингента НК Бріо

Сингента НК Бріо є середньостиглих і високоврожайних сортом, який відрізняється стабільністю сходів і врожайності. Простий гібрид з лінолевої типом зерен чудово відгукується на родючість грунту, і толерантний до багатьох патогенних і фітозаболеваніям: