На сьогоднішній день компанія «Адванта» має офіційні представництва більш ніж в 25 країнах світу і є однією з провідних фірм виробників посівного матеріалу соняшнику. Основним напрямком діяльності фахівців компанії є впровадження на ринок продажів інноваційних рішень в області сільського господарства, а також розробка високоякісних селекційних сортів гібридів.

Компанія "Адванта" за довгі роки роботи справила ноценімий внесок в розвиток сільського господарства, за рахунок впровадження сучасних технологій та інноваційних рішень.
Компанія "Адванта" поєднує в собі унікальність високоякісного насіннєвого матеріалу, які створюють надійну платформу для зростання і розвитку. Не дивлячись на використання традиційних методів селекції, виробники застосовують всі доступні сучасні технології та інновації. В результаті це дозволяє досягти високих результатів в області досліджень сільськогосподарських культур. Нові сорти компанії "Адванта" відрізняються високою стійкістю до гербіцидів, шкідників, а також до абіотичних стресів.

Компанія «Адванта» - лідер галузі

Компанія «Адванта» є постійним учасником найбільшим бірж:

  • BSE - Бомбейська фондова;
  • NSE - Національна фондова.

В основу роботи, закладено використання традиційних методів селекції та інноваційних технологій, завдяки чому «Адванта» домоглася чималих показників у виведенні насіння соняшнику, стійких до найбільш актуальних гербіцидів, фітозахворюванням і поширеним шкідників.

Найбільш відомим гібридом соняшнику, обробіток якого дозволяє домогтися високої рентабельності є Хайсан 202КЛ, Хайсан 271, ЦФ 27 КЛ.

Гібрид соняшнику Хайсан 202КЛ відноситься до середньостиглих типу з відносно стабільною схожістю, сорт характеризується високим відсотком олійності і стійкістю до вилягання.

Середньопізній гібрид Хайсан 271 показує відмінний результат випробувань в питаннях стійкості до вертіціллезу.

Пізній сорт соняшнику ЦФ 27 КЛ від індійської компанії «Адванта» характеризує відмінним показником врожайності і стійкістю до посушливих кліматичних зонах.