Гібрид Pioneer PR62a91 є скоростиглим сортом соняшнику від світового виробника посівного сільськогосподарської сировини. Завдяки ранньому дозріванню рослини, є можливість вчасно підготувати грунт під посадку озимих культур.

Гібрид Піонер PR62a91: властивості

Використання ранніх гібридів соняшнику дає великі переваги в бізнесі, адже насіння можна реалізувати за вищою, вигідною вартості.

Для збільшення рентабельності та врожайності рекомендується висаджувати гібрид Pioneer PR62a91 в зоні полісся з максимально можливою густотою посіву. Кращих показників схожості можна домогтися, якщо дотримуватися відстань в міжрядді до 40-45 см.

Скоростиглий трилінійний гібрид Pioneer PR62a91 передбачає до 50% вмісту олії. Тип зерна відноситься до лінолевої підгрупі і характеризується високим показником стійкості до вовчка раси А-Е. Для того щоб домогтися очікуваних результатів, при використанні посівного матеріалу, рекомендується ранній посів.

Гібрид Pioneer - лідер аграрної галузі

Гібриди соняшника від компанії Піонер - це лідируючий посівний матеріал на посівних теренах пострадянського простору, країн Західної Європи, США. Компанія Pioneer постійно проводить дослідження в області розробки нового інноваційного посівного матеріалу. Це дозволяє надати аграріям поліпшені, життєздатні насіння соняшнику, стійкі до хвороб, посухи і т.д. Сучасні розробки дають насінню покращений імунітет до більшості рас вовчка та інших агресивних фітоболезням.
Насіння соняшнику створені компанією Pioneer є гібриди з високими показниками врожайності і продуктивності. Компанія Pioneer з 1926 року пропонує розробки в області посівного матеріалу на сільськогосподарському ринку.
Сьогодні існує більше сотні різних насіння від компанії Піонер, серед яких ранньостиглі гібриди, середньостиглі сорти, пізньостиглі, які стійкі до посухи демонструють високі показники врожайності. Всі гібриди ростуть з потужним стеблом, який не ламається навіть при сильному вітрі. Сорти посівного матеріалу Pioneer характеризується опадаемостью капелюшків і олійністю не менше 47-49%.