Соняшник Лімагрейн LG 5580 компанії виробника Лімагрейн має просту назву «Нова Тунка» і являє собою високопродуктивний посадковий матеріал, з прекрасними характеристиками стійкості до посухи.

Соняшник Лімагрейн LG 5580

Гібрид середньораннього соняшника Limagrain LG 5580, призначений для вирощування в будь-якій зоні, незалежно від грунтово-кліматичних умов:

  • Пластичність і адаптованість до технологій обробітку;
  • Стійкість до фітозахворюванням;
  • Стійкість до посухи;
  • Чудова енергія зростання, розвитку культури;
  • Толерантність до вилягання;
  • Толерантність до нових, видозміненим рас захворювань рослини.

Середньостигле насіння Limagrain призначається для вирощування в зонах, в який великий ризик ураження культур вовчка. Нова Тунка є покращеним, вдосконаленим варіантом гібрида, який при оптимальному обробітку показує високі показники врожайності. Фахівці аграрії рекомендують для соняшника Лімагрейн ЛГ 5580 вибирати традиційну технологію обробітку. В якості основного засобу для обробки насіння можна вибрати фунгіцидний протруйник.

Насіння Limagrain - лідер галузі

Продукція Лімагрейн пропонує на сучасному ринку посівного матеріал №1 в Європі та світі. Основним напрямком роботи Лімагрейн є селекція соняшнику та інших агрокультур. Важливою характеристикою посівного матеріалу від Лімагрейн є ретельний контроль всіх процесів виробництва, завдяки чому на ринок виходять високоякісне насіння. Насіння соняшнику ЛГ 5580 повністю відповідають вимогам споживачів і розвитку сучасного ринку.
Насіння Limagrain ЛГ 5580 відомі в більш ніж в 50-ти країнах, завдяки великій мережі філій та компанією торгової марки, дистриб'юторів.
Соняшник Лімагрейн LG 5580 являє собою нового гібрида Тунк. Він значно відрізняється від "батька" високим показником стійкості до несправжньої борошнистої роси. Гібрид соняшнику від компанії Лімагрейн надає стабільний урожай і високу пластичність до несприятливих кліматичних умов. Крім цього соняшник Лімагрейн LG 5580 стійкий до заразіхерас A-G.
Насіння соняшнику LG 5580 або нова Тунк є високопродуктивним гібридом, який відрізняється чудовою урожайністю і стійкістю до посушливого клімату.
Середньорослий гібрид нової Тунки від компанії виробника Лімагрейн рекомендується до вирощування в зонах, схильних до до зараження вовчка. Для того щоб збільшити схожість і врожайність, не можна допускати загущення посівів культури. Насіння Limagrain ЛГ 5580 є провідним посівним матеріалом, який уособлює стратегічно важливу, підготовлену продукцію.