Сингента Монсанто Румбасол є простим середньостиглих гібридом соняшнику, який характеризується терміном вегетації не більше 125 діб. Доросла рослина Syngenta-Монсанто Rumbasol досягає у висоту 180 см і має опуклу форму кошики, з максимальним діаметром 26 см. Простий гібрид соняшнику відрізняється високим показником стійкості до вилягання та толерантністю до різних типів вовчка, яка може вражати культуру.

Гібрид Сингента Монсанто Румбасол

До переваг Syngenta-Монсанто Rumbasol, які відрізняють його від аналогової продукції, відносяться:

  • Високий потенціал врожайності;
  • Висока масличность насіння - 50%;
  • Чудові характеристики технологічності у виробництві.

Для досягнення максимальних результатів культивування Сингента Монсанто Румбасол, необхідно надати найбільш оптимальні умови розвитку:

  • Кліматичні умови зони степу і лісостепу;
  • Родючі ґрунти;
  • «Класику» в технології обробітку грунту;
  • Густота посіву, не більше 60 тис. рослин на гектар.

Гібриди від компані Сингента

Компанія Сингента пропонує високоякісну продукцію на сучасному сільськогосподарському ринку. Кожен сорт характеризується високою пристосованістю до різних видів грунту. Це забезпечує покращене проростання і стабільну схожість посівів соняшнику. Гібрид Монсанто Rumbasol компанії Сингента чудово переносить посуху і вимагає догляду мінімальну кількість спеціалізованих засобів захисту. Це дає можливість вважати гібрид більш екологічним і економічним.

Високоврожайний посівний матеріал соняшнику дозволяє домогтися поліпшеної врожайності, в порівнянні з будь-якими іншими гібридами. Це стало можливим за рахунок декількох факторів, передбачених компанією виробником. Сорти, створені під брендом Сингента створюються таким чином, що підходять до певних кліматичних умов. Це дозволяє їм бути більш пристосованими до конкретних регіонів. Такі гібриди першого покоління чудово переносять посуху або легко адаптуються до того чи іншого складу грунту.