Новий середньоранній гібрид «Тунка» від компанії Limagrain завдяки своїм агрономічних характеристик користується популярністю у фермерів і сільгоспвиробників. Особливостями гібрида є висока енергія росту на початковому етапі органогенезу і невибагливість до кліматичних умов.

Гібрид «Тунка»: технічні показники

Гібрид стійкий до посухи і до холоду, відрізняється екологічною пластичністю, відмінно адаптується до різних грунтів і не доставляє особливих проблем під час вирощування. Простий міжлінійний гібрид соняшника Лімагрейн Тунка прекрасно росте і розвивається навіть при мінімальній і нульовій системах обробітку.

Гібрид соняшника Лімагрейн Тунка (Limagrain Тункинской) соняшник генетично стійкий до захворювань і вовчки рас A- F, не піддається різним видам гнилі - попелястої, білої, сухий, корзинковій і корінний, стійкий до фомопсису та фомозу.

Середня висота рослини становить близько 150 см. Стебло у соняшнику прямий, нерозгалужене. Невеликі серцеподібні листя без антоциана і блиску. Кошик плоский, діаметром 15,9 см. Язичкові квітки жовті, трубчасті - жовті з антоціановой забарвленням.

Гібрид соняшника Лімагрейн Тунка: показники врожайності

Сім'янки гібрида Тунка відрізняються подовженою формою і чорно-сірим забарвленням. Середня маса 1000 зерен - 73 грами. Нинішні показники врожайності в 29,5-32 ц / га, не відображають всього потенціалу нового гібрида. За прогнозами селекціонерів при сприятливих умовах з гектара може становити до 44 центнерів. Густина рослин на момент збирання при достатнього зволоження грунту становить 50-55 тис. раст / га, в зонах недостатнього зволоження цей показник становить 45-50 тис. раст. / га.

Гібрид «Тунка» відрізняється підвищеною олійністю 50,6-51,7% і високим вмістом білка - 16,2-17%. Рекомендуємо вирощувати даний гібрид в лісостепових і степових зонах.

Гібрид соняшника Лімагрейн Тунка має такі показники:

  • Урожайність - 9
  • Посухостійкість - 9
  • Холодостійкість - 9
  • Олійність - 8
  • Стабільність - 8
  • Середня оцінка - 8,6