Гібрид соняшнику від компанії Лімагрейн ЛГ 5550 являє собою новий, удосконалений посадковий матеріал, який став наступним етапом розвитку гібрида Мегасан. Посівний матеріал від компанії Лімагрейн на сьогоднішньому ринку є лідером в області селекції насіння.
Гібрида ЛГ 5550 - це вдосконалена версія насіння соняшнику, який відрізняється стійкістю до вовчка та новим рас роси.

Основні властивості гібрида Лімагрейн ЛГ 5550

Гібрид Limagrain LG 5550 показує відмінні результати врожайність і стабільності сходів, при дотриманні рекомендованої густоти посадки культури - до 60-65 тис. Рослин на гектар. Найбільш прийнятна посадка безпосередньо залежить від ступеня зволоження грунту.

За основними агрономічними характеристиками, гібрид Лімагрейн ЛГ 5550 має наступні показники:

  • Висота культури до 140 см;
  • Діаметр кошики - 15,5-16 см;
  • Маса зерна досягає 72 кг (за 1000 шт).

До переваг гібрида Лімагрейн ЛГ 5550 можна віднести наступні показники:

  • Чудовий потенціал і енергію росту культури;
  • Сильне стебло і потужну кореневу систему;
  • Стійкість до вилягання і низьких температур;
  • Толерантність до стресових ситуацій, фітоболезням і шкідників;
  • Високий відсоток олійності гібрида.

Гібрид Limagrain LG 5550: рекомендаці фахівців

Середньостиглий сорт соняшнику характеризується підвищеним вмістом олії в насінні, хоча показник може значно змінюватися в залежності від кліматичної зони, кількості добрив і характеристик грунту.
Дотримуючись рекомендації фахівців щодо сівозміни, гібрид ЛГ 5550 демонструє максимальну врожайність. Важливе значення мають мінеральні добрива в грунті, а також можливість обробки мікродобривами позакореневого системи.
Гібрид соняшнику від компанії Лімагрейн повністю адаптований до вирощую в різних агрокліматичних зонах, може показувати хорошу схожість при різноманітних технологіях вирощування. Вибираючи найбільш підходящий соняшник, особливу увагу необхідно потрібно приділити вибору гібрида, в залежності від агротехнічних характеристик.
Багато в чому схожість і врожайність залежать від регіону, ґрунтових умов, клімату, строку сівби та наданої системи захисту насіння. Важливе значення мають елементи живлення культури, технологія обробки грунту.