Одним з важливих переваг гібрида соняшнику НК Неома від компанії Сингента є стійкість до синтетичних гербіцидів і відносна толерантність до гербіцидів ацетохлорового типу. Гібрид Сингента НК Неома - це універсальний, вісооурожайній сорт соняшника.

Гібрид Сингента НК Неома

Також гібрид від Сингента відрізняється чудовою стійкістю до заростання бур'янами, ураження шкідливими комахами і багатьом агроболезням. З агрономічних показників, НК Неома відрізняється:

  • Олійністю понад 53%;
  • Високим показником врожайності, у багатьох випадках до 100%;
  • Стійкість до посушливої ​​кліматичній зоні і несприятливих кліматичних умов;
  • Стабільністю схожості, в середньому 95%.

НК Неома - гібрид среднераннего терміну дозрівання, на початку вегетації не спостерігається швидкого розвитку. Сорт високоврожайний з вмістом масел до 50%, за умови вирощування на хороших родючих землях віддає максимальну кількість продукції. 

Соняшник НК Неома від компанії Сингента - рекомендації вирощування

Однак інтенсивність росту і розвитку рослини в перший період після посадки, досить середня, уповільнена. Для того щоб домогтися і зберегти високі показники врожайності, гібрид Сингента НК Неома, найкраще вирощувати за класичною технологією, з точним дотриманням найбільш оптимальної густоти рослин на період посадки. Знизилася не схожість і врожайність соняшнику може посадка гібрида після бобових культур і ріпаку.

Сорт досить стійкий до таких захворювань як фомоз і фомопсис, до поразки білою гниллю має середній ступінь опору. Дотримання правил сівозміни дозволяє знизити ризик виникнення захворювань рослин. Стійкий до пошкодження шкідником капустянка декількох видів.

Сорт соняшника районирован для лісостепової зони, Полісся, північних і центральних степів України. Кількість рослин для одного гектара допускається від 45 до 55тис.