Вирощування соняшника в Україні потребую особливих знань. Перед сівозміною соняшнику рекомендується застосувати на землі озимі або ярої пшениці, картоплі, вівса. Грунт обов'язково вимагає попередньої обробки в осінній період, що забезпечить збереження вологи і виключить бур'яни. Обробіток ґрунту варто проводити не більше 30 см завглибшки з використанням гербіцидів, згідно з інструкцією.

Вирощування соняшника в Україні

Добрива та стимулятори росту рекомендується застосовувати спільно з посівом або в міжряддя, що буде досить ефективно за рахунок глибокої, потужної кореневої системи культури.

Для захисту насіння від попелиці, гнилі, жуків довгоносиків, дротяників та інших поширених проблем актуально використовувати комплекси протруйників. Убезпечити рослина від бур'янів і шкідників, можна строго дотримуючись витримку тривалості періоду сівозміни - 6-8 років. Безпосередньо посів насіння рекомендується проводити при температурі грунту не менше 10 градусів Цельсія на глибину до 10 см.

Ще одним значним якісним постачальником, у якого можна купити насіння соняшнику ціна яких соответстувет їх високій якості в нашій країні. Уже багато років зарубіжні та вітчизняні селекціонери вивчають можливості застосування соняшнику, але до кінця вони не вивчені. Тому їх основні зусилля спрямовані на відомі якості та їх поліпшення.
Важливим моментом є те, що соняшник дуже вимогливий у вирощуванні і зберіганні. Завжди потрібно дотримуватися правильну пропорцію температура-вологість, щоб уникнути негативних змін в хімічному складі ядер соняшнику. Завдяки турботі насіння соняшнику залишаються належного вигляду і якості. Рослини частіше за все не полегают, самозапилюються і практично не обсипаються.