Велика генетична база компанії Сингента дає можливість створювати більш нові та досконалі сорти гібридів, які будуть відповідати індивідуальним вимогам клієнта. Насіння Сингента (Syngenta) - товар Швейцарського виробництва, який володіє:

  • Підвищеним імунітетом до захворювань;
  • Активним ростом;
  • Високим урожаєм.

Переваги насіння компаніі Сингента

Перевагою посівного матеріалу компанії Сингента є той факт, що насіння повністю адаптовані до кліматичних умов країн пострадянського простору. Компанія Сингента є ідеалом можливої ​​врожайності сходів, при потенціалі в 30 центнерів з гектара. На даний момент селекційна робота дозволяє пред'являти до гібридів і сортів підвищені вимоги. Сучасні сорти та гібриди соняшнику повинні бути високоврожайними і високоолійного, стійким до хвороб і шкідників, і, що важливо, дружним по дозріванню.
На сьогоднішній день особливо гостро стоїть завдання вирощування ультраскоростиглих і скоростиглих сортів і гібридів соняшнику, які можна було б обробляти в поукосних, пізніх посівах.

Насіння Сингента проходить ретельну перевірку на відповідність нормам якості, тому до продажу пропонуються кращі насіння соняшнику. Тестування насіння соняшнику дозволяє використовувати в якості посівного матеріалу тільки насіння, що забезпечують високі і стабільні показники врожайності, олійності і стійкості до хвороб.

Основною метою селекції культур соняшнику є створення скоростиглих, високопродуктивних гібридів. Створені сорти соняшнику є максимально адаптованими до різноманітних кліматичних умов. За час науково-дослідних робіт були виведені універсальні сорти селекції, які стійкі до ряду патогенів, фітоболезней, а також сформована велика база сортів і гібридів, призначених для обробітку в посушливих, непридатних кліматичних зонах з дефіцитом вологи і зрошення. На даний момент селекційна діяльність спрямована на створення соняшників універсального застосування.