Урожайність соняшника багато в чому залежить від умов вирощування та якості посівного матеріалу. Це впливає на продаж насіння соняшника, та ціну.

Умови вирощування

Найпоширеніша масляна культура України доволі вибаглива до умов проживання. Не кожен регіон може похвалитися придатними природними умовами для вирощування соняшника. Необхідно враховувати кліматичні умови, вид грунту та рівень його плодоріддя, які були попередники, наявність добрив, чутливість до гербіцидів. Виходячи з цих показників, варто обирати і посівний матеріал.

Якщо поле добре підготовлене, можна вибирати прості гібриди соняшника. Якщо ж умови не дозволяють, рекомендуємо звернути увагу на сорти та трилінійні гібриди. Якщо не полюбляєте експерименти та не бажаєте ризикувати, вибирайте перевірені на практиці гібриди вітчизняної селекції від компанії «Еліта-Агро»  - «Злива», «Заклик», «Захист», «Аракар». «Фрагмент».

Якість посівного матеріалу

Враховуючи підвищення попиту на соняшник, купити якісне насіння вдається не завжди. Багато компаній пропонують посівний матеріал, але він не завжди відповідає очікуванням. Дотримання всіх правил та технологій вирощування соняшника, сортування, калібровка та обробка насіння за допомогою сучасного обладнання, дають високий відсоток схожості та відмінний урожай.

Дуже часто виробники соняшника запитують, який же сорт краще вибрати. Якщо у виробника великі посівні площі, доцільно вибирати кілька сортів соняшника – більше шансів отримати урожай і, відповідно, прибуток. При посіві різних сортів соняшника зменшується ризик втрати врожаю через несприятливі погоді умови чи хвороби.

Показник урожайності вітчизняних та  сучасних імпортних гібридів приблизно однаковий, та при всьому у зарубіжних аналогах є свої недоліки. По-перше, їх вартість набагато вища, а показники не завжди відповідають умовам кліматичних зон, в яких їх будуть вирощувати. За останні роки селекціонерами України створені високоурожайні сорти і гібриди соняшника для всіх зон України. Посівний матеріал, що імпортується в Україну, за походженням належить до іншого екотипу, і в умовах нашої країни поступається вітчизняним гібридам. Використання насіння від зарубіжних виробників може призвести до втрати врожаю від шкідників та соняшникового вовчка лише тому, що рослина виявилась не готовою до зустрічі з «місцевою» расою цієї хвороби.

Кожен гібрид, занесений в Реєстр сортів України, має свої індивідуальні властивості.  Найвичерпнішу інформацію про види та гібриди соняшника можна отримати, звернувшись до селекціонерів, що створили даний гібрид.

Якісне насіння ранньостиглих та середньоранніх гібридів соняшника ви завжди можете купити оптом, звернувшись письмово або за телефоном до ТОВ «Еліта». Серед різноманіття насіння ви завжди знайдете відповідний сорт чи гібрид з високою врожайністю, стійкістю до впливу навколишнього середовища і хвороб, а також здатністю легко переносити навіть найнесприятливіші погодні умови.

ТОВ «Еліта»  пропонує вам не просто купити оптом насіння за доступною ціною, ми пропонуємо ідеальний посівний матеріал, що згодом перетвориться на відмінний урожай. Спеціалісти нашої компанії готові допомогти підібрати потрібний вам гібрид, з урахуванням особливостей грунту, клімату вашого регіону, застосовуваних технологій обробки грунту. Наша агрофірма співпрацює з провідними науково-дослідними інститутами та відомими селекціонерами, а придбані у нас гібриди, давно зарекомендували себе в господарствах  Вінницької, Житомирської, Черкаської, кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, запорізької областей, в АР Крим та за межами України.

Пишіть, дзвоніть, приходьте – ми завжди раді надати грамотну консультацію, допомогти, підказати і показати. Наш успіх – це ваш урожай!