Соняшник - одна з найпопулярніших і рентабельних сільськогосподарських культур, здатна приносити прибуток до 90%. Площі посівів соняшнику в останні роки збільшилися в кілька разів, а до Державного реєстру сортів рослин України внесено понад 270 сортів і гібридів цієї олійної культури.

Включення соняшнику в сівозміну культур дозволяє диверсифікувати виробництво, а також знизити економічні ризики. Агрономічні характеристики соняшнику дозволяють висівати його раніше інших культур, відповідно, і врожай збирати раніше інших культур літнього періоду, а це дає можливість раніше звільнити ділянку і збиральну техніку. Забезпечуючи умови висадки і вирощування соняшнику, не варто забувати і про якісний рівень посівного матеріалу - адже саме з нього починається все.

Насіння, що володіють прекрасними посівними якостями, здатні збільшити обсяг врожаю на 30% і більше. Сьогодні все більше фермерських господарств купують якісні гібриди соняшнику замість простих сортів, підвищуючи тим самим свій дохід. Висока якість насіння є обов'язковою умовою для посіву, і в підсумку - для високого врожаю. Посівні якості передбачають сукупність всіх показників, встановлених посівними стандартами:

  • чистота
  • зараженість
  • вологість
  • маса зерен
  • схожість

Для підвищення рентабельності соняшнику рекомендується використовувати високотехнологічні гібриди, адаптовані до умов вирощування, шкідників і хвороб.

Є думка, що імпортне насіння здатне забезпечити більшу рентабельність і продуктивність, однак, на практиці виявляється, що більшість з них не пристосоване до умов зростання в наших широтах і часто вражаються шкідниками і місцевими расами вовчка.

Вирощування соняшнику за всіма правилами, відповідна калібрування, очищення і обробка на сучасному обладнанні, забезпечують високий відсоток схожості, одночасне дозрівання, і високу якість врожаю. Продаж якісного насіння соняшнику - головний напрямок діяльності ТОВ «Еліта». Фахівці нашої компанії допоможуть вам правильно підібрати і купити насіння соняшнику, орієнтуючись на умови його вирощування в вашому регіоні. ТОВ «Еліта» представляє ранньостиглі і середньоранні гібриди соняшнику «Злива», «Заклик», «Захист», «Аракар». «Фрагмент», виведені селекціонерами і науково-дослідними інститутами України. Серед представленої продукції завжди можна знайти підходящі сорти і гібриди, що відрізняються високою врожайністю, толерантністю до хвороб, стійкістю до шкідників, здатністю стійко переносити навіть самі несприятливі погодні умови.

Агрокомпанія пропонує тільки якісну і перевірену продукцію, що відмінно зарекомендувала себе в Україні і за її межами. Ви завжди можете звернутися в нашу компанію і отримати докладну консультацію.