Гібридні сорти соняшнику, в якості основного матеріалу для посіву забезпечує високий відсоток схожості культури, практично, однорідне визрівання соняшнику і високу якість готової продукції.

Вирощування соняшника: попит та рентабельність

Попит на продукти переробки соняшнику постійно підвищується, це обумовлено:

  • Щоденне «поповнення» жителів планети, т. Е. Збільшення попиту на продукти харчування.
  • Відмова від тваринних жирів, від використання маргарину.
  • Відмова від альтернативи масла.

Це стимулювало попит на вирощування соняшнику, як сільськогосподарської культури, який на відміну від аналогових зернових не особливо вимоглива до кліматичних умов.

Для збільшення врожайності, стало актуально застосовувати якісний посівний матеріал і передові технології в сільському господарстві.

Для поліпшення рентабельності вирощування соняшнику необхідно правильно вибрати гібридний сорт культури. Це гарантує сприятливі умови для розвитку, а також стійкість до несприятливих факторів, дозволяє мінімізувати витрати на обробку рослин в подальшому.

Як вибрати насіння соняшника?

Компанії і організації, які займаються селекцією посівного матеріалу, вже багато років займаються поліпшенням біологічних характеристик соняшнику і зміною складу олії. У класичних сортах масляниста досягає 50%%, з яких 70%% переважає триглицеид линолиевые кислоти. У гібридах і сучасних сортах соняшнику цей показник збільшується до 90%%.

Завдяки такій зміні, масло культури має унікальні властивості, так, воно менше схильне окислення, що підвищує час його експлуатації.

Варто відзначити, що імпортні гібриди соняшнику багато в чому поступаються сортам вітчизняної селекції. Це обумовлено різними екотипами культур.

Імпортні гібридні сорти не мають в списку своїх біологічних характеристик стійкість до фітопатогенів і вовчка. Урожайність в разі обробітку зарубіжних гібридів досягається виключно при ідеальних грунтово-кліматичних умовах. В реальному часі, досягти ідеальних умов, досить проблематично.