Гібрид Limagrain LG 5633 CL відноситься до високораннім сортам соняшнику, і має відмінну адаптивностью і пластичністю. Гібрид є одним з найбільш високорентабельних сортів, завдяки стійкості до гербіциду. 

Гібрид Limagrain LG 5633 CL: рекомендації до вирощування

Серед основних агрономічних показників гібрида, виділяють:

  • Високий потенціал врожайності;
  • Стабільність сходів;
  • Високоолійного культури;
  • Хороші результати на початкових фазах розвитку рослини;
  • Стійкість до стресів;
  • Толерантність до холоду, вилягання.

Гібрид соняшнику Лімагрейн LG 5633 CL стійкий до ураження різними захворюваннями агрокультур, як нових рас, так і класичних, поширених типів.

Для досягнення високих стабільних показників врожайності гібрида, фахівці рекомендують дотримуватися інтенсивної технології обробітку і оптимальної густоти посівів не більше 55 тис. рослин \ га.

Один з найбільш стабільних гібридів за рівнем врожайності. Характеризується високою толерантністю до фомозу, фомопсису та доброю стійкістю до білої гнилі.
Відмінною рисою даного гібрида є великий стебло лимонно-жовтого кольору, практично не битий хворобами. Висота рослин 170-190 см.
Високотолерантен до фомопсису, фомозу, кошикові та стебловий формі білої і сірої гнилей.

Де купити насіння соняшника?
Рекомендується до вирощування лісостеповій та степовій зонах України. Рекомендована густота під час збирання - 45-50 тисяч рослин на гектар.
При роботі з гібридом фахівці рекомендують дотримуватися класичну технологію обробки грунту. 

Сьогодні купити насіння соняшника це не все для багатого врожаю, потрібно вибрати технологію обробки культури. Соняшник є однією з найпоширеніших олійних культур, як на території нашої країни, так і за кордоном. Господарська цінність культури не поступається таким зернових рослинам, як пшениця і кукурудза.

В Україні купити насіння соняшника є можливість інтернет компаніях, так стаціонарних магазинах, соняшник має високий попит і відмінну рентабельність вирощування. Це обумовлено постійним підвищенням маслопереробних потужностей країни. На соняшникову олію, припадає понад 95% загального виробництва жирів в Україні.