Гібрид Limagrain LG 55.43 CL є представником середньоранніх культур, який характеризується відмінними адаптивними властивостями до різних грунтово-кліматичних умов вирощування, а також стійкістю до ураження вовчка, стійкість до борошнистої роси. Перевагою нового гібрида від компанії Лімагрейн є стійкість, як до вже відомих, поширених хвороб, так і до нових рас.

Гібрид Limagrain LG 55.43 CL: властивості, переваги

Соняшник  Лимагрейн Україна ЛГ 5543 КЛ показує непогані результати стійкості до посухи, а також високі показники врожайності.

До основних агрономічних характеристик відносяться:

  • Середня висота культури - 152 см;
  • Потужне, швидкий розвиток і продуктивність культури;
  • Досить високі показники потенціалу обробітку;
  • Стійкість до низьких температур;
  • Стресостійкість та стійкість до вилягання.

Важливо, що гібрид соняшника Limagrain LG 55.43 CL демонструє хороші якості стійкості до найпоширенішим фіто захворюванням, таким як:

  • фомоз;
  • Біла гниль;
  • Вугільна і суха гниль;
  • Фомопсис.

Насіння від компаніі Лімагрейн

Вибір посівного матеріалу компанії торгової марки Limagrain важливо здійснювати в відповідність до кліматичної зони і регіоном. Насіння соняшнику, ретельно вибрані є запорукою якісного і високого врожаю. Компанія Лімагрейн є еталон врожайності, високої олійності, технологічності, а також відмінною стійкості до фітоболезням патогенів. Компанія виробник посівного матеріалу Limagrain є лідируючою фірмою, постачальником якісного насіння соняшнику.
Найбільш оптимальна технологія обробітку соняшнику регламентує точне дотримання підвищеного ступеня густоти. Також фахівці рекомендують дотримуватися вузьке відстань міжряддя. Вегетаційний період і тривалість достигання безпосередньо залежить від кліматичної зони проростання гібрида. Спочатку, сорти соняшнику ростуть досить швидким темпом, вони відрізняються гарною стабільністю сходів і раннім цвітінням.
Перевага даного посівного матеріалу полягає в тому, то його можна сіяти на досить ранніх термінах, не побоюючись втратити врожай. Гібридний матеріал має стійкість до вилягання, а також мінімальною кількістю пожнивних відходів.
Соняшник компанії Limagrain досить швидко дозріває, що створює можливість для продажу насіння за високою вартістю.