Одним з найбільш високоврожайних сортів від компанії Піонер, вважається гібрид Pioneer PR64Ф66, який відрізняється від аналогової продукції високими показниками стійкості до вовчка найпоширенішим агресивним захворювань.

Сорт насіння Піонер PR64Ф66

Насіння соняшника Піонер PR64Ф66 відноситься до середньоранніх сортів з відносно непоганим показником олійності - 40-42%.

Незважаючи на середні даними вмісту жиру в насінні, гібрид характеризується перевагами, що виділяють його для обробітку в промислових масштабах:

  • Максимально високі показники врожайності;
  • Чудова посухостійкість;
  • Стійкість до вилягання;
  • Стійкість до специфічних хвороб і поширеним шкідників.

Безсумнівним достоїнством гібрида Pioneer PR64Ф66від компанії Піонер той факт, що насіння соняшника Піонер PR64Ф66 показує відмінні результати врожайності в регіонах з несприятливими кліматичними, а також зонах, з проблемами розвитку вовчка та різним фітозахворювань. Чудово росте сорт гібрида соняшник на «втомлених», спалених грунтах. При забезпеченні гібриду сприятливих умов для зростання і розвитку, наприклад, постійний догляд, мінеральні добрива та огляд посівів, гібрид Pioneer PR64Ф66 гарантує максимальну продуктивність сорту.

Переваги насіння від Pioneer  

У сучасних аграрних реаліях і кліматичних зонах, регіонах, досить складно домогтися стабільного високого врожаю. Щоб виправдати витрачені праці, сучасні виробники пропонують трансгенні насіння соняшнику, а також широкий асортимент агрохімічних добавок і підгодівлі. Кожен гібрид компанії Pioneer має свої переваги, недоліки і технічні характеристики, дуже важливо визначитися з найбільш оптимальним сортом, для досягнення високих результатів вирощування.
На сьогоднішній день продукція торгової марки Pioneer чудово зарекомендувала себе на аграрних полях України, Росії та інших країн пострадянського простору.