Сьогодні купити насіння соняшника це не все для багатого врожаю, потрібно вибрати технологію обробки культури. Соняшник є однією з найпоширеніших олійних культур, як на території нашої країни, так і за кордоном. Господарська цінність культури не поступається таким зернових рослинам, як пшениця і кукурудза.

Купити насіння соняшника в Україні

В Україні купити насіння соняшника є можливість інтернет компаніях, так стаціонарних магазинах, соняшник має високий попит і відмінну рентабельність вирощування. Це обумовлено постійним підвищенням маслопереробних потужностей країни. На соняшникову олію, припадає понад 95% загального виробництва жирів в Україні.

На кінець 2015 року, під посіви соняшнику в Україні, було виділено понад 5 млн. гектар землі, що в загальному співвідношенні становить близько 15% ріллі.

Серед європейських країн, першість у виробництві соняшнику займає Франція, друге місце за Аргентиною і третя країна в списку - це америка.

За останні десять років, виробництво українського соняшнику значно зросла, з 12% до 23%, Україна продовжує інтенсивно займатися обробітком даної олійної культури.

При таких показниках, вітчизняна позиція з даного питання, виводить країну не тільки в лідери виробництва товарного насіння соняшнику, але в першу трійку країн виробників соняшникової олії. Тому купити насіння соняшника в Україні не складно, треба вибрати якісного поставка посівного матеріалу.

За останні кілька років на аграрних господарствах вирощено від 6,3 до 6,7 млн. т товарного насіння соняшнику.

Ці умови зумовили зростання і розвиток переробних потужностей з обробки насіння, що забезпечує високу вартість на товарний соняшник.

За даними сучасних дослідних інститутів, на практиці рівень використання біологічного потенціалу соняшнику налічує понад 55% . При сучасних технологіях вирощування, розвитку техніки у вітчизняних аграріїв є можливість отримати вищу врожайність. На сьогодні в Держреєстр сортів внесено понад 300 гібридів соняшників.