Гібрид соняшнику Сингента Opera PR є посівним матеріалом середньостиглої типу, з високими стабільними показниками росту і розвитку. Рослина чудово підлаштовується до вирощування на землях з різними характеристиками зволоження, культура призначена для обробітку в різних кліматичних зонах. Незамінною характеристикою селекційного матеріалу є стійкість до вовчка рас А-Е, також сорт толерантний до різних типів гнилі, не сприйнятливий до фомопсису та фомозу.

Селекційний матеріал Опера ПР має високу адаптованість щодо термінів посадки насіння соняшнику, а також відрізняється чудовою стійкістю до посухи, без втрати врожайності.

Переваги виикористання гібриду соняшника Сингента Opera PR 

Гібрид соняшнику характеризується чудовими показниками технологічності, що зумовило популярність Syngenta Opera PR для промислового вирощування. Гібрид Syngenta Opera PR є універсальним матеріалом, за рахунок того що придатний для вирощування за умови:

  • Мінімальною технологією обробітку грунту;
  • Низьких показників родючості землі.

До переваг вибору Сингента Opera PR відносяться наступні показники:

  • Період вегетації не більше 125 днів;
  • Висока масличность, до 53%;
  • Чудова стабільність схожості і врожайності;
  • Стійкість до несправжньої борошнистої роси.

Рекомендується дотримуватися густоти посіву 45-50 тис. Рослин на 1 га, але при зменшенні даної характеристики, можна домогтися значного укрупнення насіння соняшнику.

Гібрид соняшнику дуже пластичний до строків посіву, а також має гарну стійкість до посухи та інших несприятливих кліматичних чинників. Новий, покращений сорт культури високотехнологічний для прибирання і придатний для вирощування по мінімальній технології обробітку грунту і на грунтах з низьким рівнем родючості. Вміст олії 48-53%. При зріджених посівах формує великі насіння.

Гібрид соняшнику придатний для вирощування на грунтах з низьким рівнем родючості, а також важливо, що він може вирощуватися при мінімальній технології обробітку грунту.

Рекомендується до вирощування в зоні Степу і Лісостепу України, з густотою посівів 45-50 тисяч рослин на гектар.

При зменшенні густоти посіву (менше 40 тисяч рослин на гектар) формується насіння великого розміру.

Може вирощуватися з використанням мінімальній і нульовій технології обробітку грунту. Рекомендується дотримання сівозміни.