На українському ринку агротехнологій і матеріалів компанія КВС працює вже більше 20 років і пропонує насіння КВС. Також представництва провідної фірми виробника насіння є більш ніж в 70 країнах, по всьому світу. Історія заснування компанії бере свій початок, ще в 19 столітті, в місті Кляйн Ванцлебен.

Насіння КВС: особливості 

На початку свого розвитку, компанія КВС спеціалізувалася на виробництві насіння КВС для висіву цукрових буряків і тільки пізніше, в асортимент продукції також зернові культури, як кукурудза, картопля, а також соняшник.

Сьогоднішній розвиток компанії дозволяє створювати гібриди соняшнику на основі розробок клітинної біології і генетики. Стратегічні потужності КВС спрямовані на розширення застосування генетичних властивостей рослин.

Дочірній філія європейської компанії КВС Україна пропонує вітчизняним аграріям оригінальні гібриди соняшнику.

Серед найпопулярніших гібридних сортів насіння КВС виділяють:

  • КВС Гелія 06;
  • Ендуро.

На початку 2008 року на території України було сформовано дослідний інститут для того, щоб забезпечити вітчизняного споживача відкаліброваним продуктом. Незважаючи на це, купуючи продукцію європейського зразка необхідно чітко розуміти, що деякі гібриди не адаптовані до грунтово-кліматичних зонах пострадянського простору.

Переваги насіння від компаніі КВС

Соняшник є найважливішу продовольчу культуру, яка входить до складу багатьох продуктів харчування і кормів.
В силу багатьох агро-кліматичних факторів, ця культура не завжди дає бажані врожаї, багатьох навіть показник врожайності в 3,0 т / га практично недосяжний.
Гібридні сорти соняшнику від компанії КВС - посівний матеріал, який здатний виключити такі проблеми, як порушення сівозміни, порушення технології вирощування, низька якість ґрунту, несприятливі кліматичні умови.
Завдяки інноваційним розробкам, які використовуються при виробництві гібридного насіння фірми КВС, вирощування соняшнику стало набагато вигідніше.
Сучасні аграрії рекомендують використовувати тільки власний досвід для досягнення високих показників врожайності. Це допоможе виявити справжній потенціал гібридів.