Гібрид Pioneer PR64F50 относится к гибридам простого типа с линолевыми зернами, обладающий отличными характеристиками устойчивости к стрессам и самым распространенным заболеваниям сельскохозяйственных культур. Среднеранний срок Пионера ПР64F50 насчитывает 117-1128 дней.

Гібрид Pioneer PR64F50: основні властивості

Среди основных агрономических характеристик гибрида Пионер ПР64F50, выделяют:

  • Высокорослость культуры;
  • Высокомасличность гибрида;
  • Корзинка выпуклая, имеет полувертикальное положение.

За счет своих особенностей, гибрид Pioneer PR64F50 обеспечивает высокие показатели урожайности:

  • Стойкость к возможности заражения заразихой расы А-Е;
  • Устойчивость к засухе;
  • Стрессоустойчивость в период роста и развития.

Осоливості соняшника Pioneer PR64F50

Максимальный урожай гибрида PR64F50 от компании Pioneer можно получить, при возделывании подсолнечника в зонах лесостепи, точно соблюдая рекомендованную густоту посадки посевов. 

Уже багато років зарубіжні та вітчизняні селекціонери вивчають можливості застосування соняшнику, але до кінця вони не вивчені. Тому їх основні зусилля спрямовані на відомі якості та їх поліпшення.


Дуже хороший самоопилітель. Гібрид має високий потенціал продуктивності і пластичністю. Високий вміст масла і високий вміст олеїнової кислоти в ньому. Відмінна стійкість до посухи. Гібрид толерантний до основних специфічних хвороб соняшнику. При вирощуванні високоолеінових гібридів соняшнику необхідно витримувати просторову ізоляцію (не менше 200 м) від посівів звичайного соняшнику або його падалиці, або ж планувати тимчасову ізоляцію таким чином, щоб не збігалися періоди цвітіння високоолеінового і розташованого поруч з ним звичайного соняшнику. Відрізняється надійністю при обробленні в різних грунтово-кліматичних зонах. Гібрид має добре розвинену кореневу систему і міцний стебло, що обумовлює високу стійкість до вилягання.