Syngenta Армоні є класичним гібридом соняшнику, який має високі показники врожайності і відносної стійкості до вовчка. Дозрівання Сингента Армоні 114-120 днів, особлива інтенсивність росту припадає на перші фази росту культури. За оптимальних умов висівання та культивування, збір врожаю становить до 50 тис. Рослин на один гектар посадки.

Syngenta Армоні - основні властивості

Стимулювати максимальності врожаю можуть надані оптимальні умови росту. Так, Сингента Армоні не сприймає грунт після вирощування ріпаку та різних бобових культур. Найбільш оптимальними вважаються зони степу і лісостепу, в яких гібрид соняшнику демонструє:

  • Родючий шар ґрунту;
  • Грамотний сівозміну;
  • Обов'язкова обробка грунту.
  • Стійкість до вовчка;
  • Підвищений показник олійності, більше 47%;
  • Достатня пластичність;
  • Стійкість до стресів;
  • Висока стійкість до фітоболезням, а також до фомозу і гнилі.

Але найголовніше, що при дотриманні технології культивування та сівозміни, Syngenta Армоні демонструє високі показники врожайності і підвищує рентабельність виробництва.

Рекомендації до вирощування

Гібридне насіння сорту Сингента Армоні відрізняються від класичних варіантів високою стійкістю до паразитам і фітоболезням, а також стабільної схожістю і високою продуктивністю. Оптимальна густота збору врожаю становить до 45-50 тисяч рослин на 1 гектар. Перевагою вибору гібрида Армоні є підвищена енергія росту рослин, особливо на перших етапах дозрівання.
Найбільшою врожайності соняшник Сингента Армоні досягають на родючих ґрунтах, за умови дотримання сівозміни та класичної технології обробки поверхневого грунтового шару.
Даний гібрид соняшнику добре адаптований до вирощування в зонах Степу і Лісостепу.
Для отримання, в результаті вирощування соняшнику високих показників врожайності інтенсивний гібрид культури Syngenta Армоні не рекомендується вирощувати після ріпаку і бобових культур.
Суворе дотримання рекомендацій і порад агрономів по вирощуванню даного сорту, дотримання технологічних вимог до обробки грунту, призведе до стабільних показників врожайності і підвищення рентабельності сільськогосподарського виробництва.